TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kasiamango
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 17, 2014 12:14 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: kasiamango »

Ostatnio kupowałam garderobę do przedpokoju w tym sklepie: spam. Moim zdaniem maja ciekawy asortyment, tanie i dobrej jakości meble :)
Ostatnio zmieniony ndz cze 29, 2014 6:11 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Pan Strach
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: Kobite »

To może ja wrzucę coś bardziej orientalne, może u nas styl jeszcze nie tak popularny, ale mam wrażenie, że za jakiś czas to się zmieni. Meble Indyjski indianmeblepl zamówiliśmy jakiś czas temu stół i krzesła, bo chcieliśmy zrobić taką orientalną kuchnie. Co do samych mebli mają na pewno swój charakter, a do tego są solidne. W połączeniu z różnymi dodatkami można naprawdę zrobić bardzo fajne wnętrze.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: Brodacz876 »

OStatnio powstał ten cały portal sprzedajemy, mamy tam działy z meblami używanymi i nowymi, ale każde są tanie :)
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: mariel »

Bardzo ciekawy asortyment ma sklep meblowy Mebel Perfekt z Chojnic. Do wyboru meble czołowych producentów polskich oraz włoskich. Dostępna także usługa mebli na wymiar, a ponadto zapewniony transport mebli na terenie całego kraju.
anaIM
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: śr paź 05, 2016 10:00 am
Kontaktowanie:

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: anaIM »

interiomobili- sklep internetowy z designerskimi meblami tapicerowanymi. W ofercie szeroka gama pufów, pufów z oparciami, foteli, foteli - tronów, szezlongów, tapczanów, łóżek, łóżek hotelowych, sof i kanap. Sklep jest nowy, więc jeszcze w trakcie uzupełniania. Jest też możliwość składania indywidualnych zamówień na meble tapicerowane wg Waszego pomysłu.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja uwielbiam VOX. Ich kolekcje mebli idealnie wpisują się w mój wnętrzarski gust. Co o nich myślicie?
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: Majeczkaa »

Myślę ze jednym ze sprawdzonych i kultowych już salonów meblowych jest black red white. Dlatego tez chciałabym się z wami podzielić moim ostatnim odkryciem w internecie. Lubie polować na promocje i okazje więc zajrzałam ostatnio na stronę z kuponami rabatowymi blik.pl, nie wiem czy wiecie, ale poszerzyli oni ostatnio swoją ofertę o kody rabatowe własnie do BRW, zerknijcie sami: sklep/black-red-white/ , to naprawdę się opłaca. :)
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: AlaKawa »

Sama bardzo lubię sklep Efekt Meble. Można w nim bowiem znaleźć fantastyczne regulamin forum należy przeczytać w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, jak również fotele obrotowe czy lady recepcyjne. Generalnie wybór jest tam bardzo duży , a co najważniejsze stylistyka poszczególnych produktów jest nader interesująca :)
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: tinaK »

Warto na pewno na własne oczy zobaczyć meble, które się kupuje. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak dane szafy czy regały wyglądają i czy będą pasowały do danego wnętrza. Jest to ważne. Właśnie dlatego na spokojnie zerknijcie sobie tutaj https://citymeble.com/gdansk/senpo,110,pl.html . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z meblami

Post autor: kalinka »

Znam bardzo dobrze wyposażony sklep online z meblami. Znajdziecie go pod tym adresem: https://gornapolka.com/en/p/duzy-wiesza ... -polysk-2/ . W ich ofercie znajdziecie między innymi wygodne meble do przedpokoju.
ODPOWIEDZ