Oświetlenie - światświatła.pl

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Oświetlenie - światświatła.pl

Post autor: niewazne »

Jeśli chodzi o sklepy z oświetleniem, to ja bardzo lubię
Co prawda lwią część oferty stanowi tam oświetlenie bardziej przemysłowe, ale mają tam takie urocze lampy przenośne led. Takie na biurka czy to dla dzieci, czy dla dorosłych. Mi się ich design bardzo podoba. Uważam, że są naprawdę świetne. Można sobie wybrać kolor, bo są w kilku.
Obrazek
Pan Strach
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Oświetlenie - światświatła.pl

Post autor: Majeczkaa »

Szczerze mówiąc nie znam tego sklepu i ta lampa, której zdjęcie wstawiłaś nie do końca mi pasuje, ale na pewno znajdzie się grono osób, którym spodoba się ona. Ja jednak wolę bardziej klasyczne rozwiązania jeśli chodzi o oświetlenie i planuje zakup kinkietów z tej oferty Kinkiety te są bardzo klasyczne, a zarazem bardzo nowoczesne i będą idealnie pasowały do mojego nowoczesnego przedpokoju.

Admin: proszę nie umieszczać linków w każdym poście, bo będą usuwane.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Oświetlenie - światświatła.pl

Post autor: AlaKawa »

Tak naprawdę na naszym rynku znajdziemy dzisiaj spory wybór ofert sklepów z oświetleniem. Mniej jednak zdecydowanie najbardziej do gustu przypadła ta, dostępna w Szykowny Dom szykownydomcom/lampy-do-pokoju-dziecka . W tym przypadku bowiem mamy do wyboru blisko 1300 modeli różnych lamp, które idealnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach, a jednocześnie mamy możliwość skorzystania z fajnych rabatów, a nawet możemy negocjować ich wysokość.
ODPOWIEDZ