Gdzie szukać dostawców?

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Gdzie szukać dostawców?

Post autor: Thea33 »

Są jakieś strony zrzeszające dostawców/dystrybutorów materiałów budowlanych do firm?

Za namiary - dziękuję z góry :)
Pan Strach
Agata Malinowska
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: śr gru 03, 2014 1:57 pm

Re: Gdzie szukać dostawców?

Post autor: Agata Malinowska »

Zrzeszające?
Nie wiem, czy to miałoby sens, ale nie słyszałam o takich.
Jeśli szukasz kogoś - to tu masz namiary: ansteelpl/katalog/nakretki-klatkowe/ - tylko hurtowo!
Lepiej popytać, jak ja wśród znajomych, o takie rzeczy, bo dostaniesz pewne namiary ;)
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Gdzie szukać dostawców?

Post autor: Kobite »

Chyba najlepsza storna jeśli chodzi o poszukiwanie towarów czy firm to Oferteo, tutaj masz odpowiedni dział - oferteopl/towary/firmy - dobrze jest po prostu dodać swoje zapytanie czy ofertę, że szukamy tego czy tamtego i dość szybko można liczyć na odpowiedzi ze strony firm, że są zainteresowane. Kilka razy już mi się zdarzyło korzystać z usług firm reklamujących się na Oferteo i zawiedziony nigdy nie byłem.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Gdzie szukać dostawców?

Post autor: designerka »

Jeśli szukasz dostawcy materiałów budowlanych, to zerknij na stronę stukpuk.pl. Obsługują nie tylko klientów indywidualnych, ale właściwie - przede wszystkim firmy. Wśród asortymentu znajdziesz wszystko, co niezbędne do budowy i remontu, a co najważniejsze są dystrybutorem nie tylko bardzo dobrych, ale przede wszystkim - tanich materiałów budowlanych. W marketach nie zaoferują Ci takich cen. Warto przekonać się na własnej skórze!
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Gdzie szukać dostawców?

Post autor: martus566 »

Najlepiej poszukaj w Twojej miejscowości, żeby nie płacić wiele za koszta wysyłki :) Na pewno jest jakiś sklep budownlany typu Leroy, co dowozi do domu takie artykuły ;)
elaearb
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: sob mar 19, 2016 12:18 pm
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontaktowanie:

Re: Gdzie szukać dostawców?

Post autor: elaearb »

Są dużo tańsze sklepy od tych dobrze znanych wszystkim marketom. Mam na myśli składy budowlane typu Mrówka. Ceny są nieporównywalnie niższe niż w sklepach-marketach budowlanych
Kocham kawę, a palarnia kawy to mój drugi dom :)
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Gdzie szukać dostawców?

Post autor: AlaKawa »

To na pewno. Wystarczy nieco poszperać w sieci, aby znaleźć interesujące nas produkty. Jeżeli chodzi np. o fasady szklane, bądź też szklane pustaki, bogatą ofertę w tym zakresie posiada Stefania. Jestem przekonana, że proponowane przez tą firmę rozwiązania świetnie sprawdzą się nie tylko w biurach, czy też budynkach użyteczności publicznej, ale również domach prywatnych.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Gdzie szukać dostawców?

Post autor: Zbig55 »

Dodam kolejnego dostawcę, nazwa DOMATOR, zamawialiśmy do naszej firmy między innymi profile domatornetpl/profil-przyscienny-wysoki domator.net.pl/profil-przyscienny-wysoki Profesjonalne zakupu bez niespodzianek.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Gdzie szukać dostawców?

Post autor: Yosia »

Przy budowie domu warto pomyśleć o inteligentnym systemie zarządzania nim. Zaoszczędzi to później czasu i pracy. Na stronie fibarocom/pl/system-fibaro są dostępne świetne rozwiązania do nieinwazyjnego zakładania takiej instalacji. To bardzo usprawnia codzienne funkcjonowanie.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Gdzie szukać dostawców?

Post autor: brutus »

No w różnych spisach firm produkcyjnych pewnie. Albo po prostu trzeba się zorientować w swojej okolicy.
ODPOWIEDZ