Sklepy z telewizorami

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Sklepy z telewizorami

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Jakie sklepy z telewizorami najlepiej was obsłużyły/ sprzedały fajny sprzęt/ albo wykazały się dobrą wolą zwrotu itd?
Polecamy sobie dobre sklepy z telewizorami do domu.

:arrow: mediamarkt?
:arrow: rtv.pl,

inne?
Pan Strach
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Sklepy z telewizorami

Post autor: kalioppe »

Ja kupuje przede wszystkim w dużych sklepach sieciowych, ostatnio w media markt właśnie, chociaż robię to raczej z wygody. Nie porównywałam cen, ani wyboru towarów z innymi, obsługa nie pozostawia nic do życzenia, no i zwyczajnie mam tam najbliżej.
stawo
Zaglądacz forumowy
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 21, 2013 8:25 am

Re: Sklepy z telewizorami

Post autor: stawo »

Czasami warto sprawdzić ceny sprzętu w sklepach specjalizujących się w sprzedaży jedynie telewizorów. Tam mogą być tańsze zestawy o 10-20%
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Sklepy z telewizorami

Post autor: katarynka »

ja akurat kupowałam telewizor na portalu ogłoszeniowym więc trudno tutaj mówić o ogólnej opinii na temat obsługi, bo sprzedający sprzedającemu nie równy, ale ogólnie jestem zadowolona, ze wybrałam ten sposób na zakup tv, bo przynajmniej zaoszczędziłam co najmniej 300 zł w stosunku do tego co oferowały sklepy rtv agd
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Sklepy z telewizorami

Post autor: Kawowa »

TV akurat kupowałam w jakimś avansie albo podobnym sklepie, ale większość sprzętów rtv kupuje przez internet. Przyzwyczaiłam się, że tam jest najtaniej
Rafal
Zaglądacz forumowy
Posty: 40
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:22 pm

Re: Sklepy z telewizorami

Post autor: Rafal »

Ja polecam Ci NeoNet jest to jeden z lepszych sklepów posiadających telewizory. Jeżeli szukasz niskich cen i miłej osługi to polecam ten sklep.
Pawel
Świeżak na forum
Posty: 10
Rejestracja: pn lip 15, 2013 12:23 pm

Re: Sklepy z telewizorami

Post autor: Pawel »

Ja polecam MediaMarket, jest to jeden z najlepszych sklepów w których możesz znaleźć profesjonalną ekipę, która może Ci doradzić oraz bardzo niskie ceny.
meblonista
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt paź 15, 2013 2:20 pm

Re: Sklepy z telewizorami

Post autor: meblonista »

Słyszałam wiele niepochlebnych opinii na temat Media Markt ze środowiska swoich znajomych i sama niestety przekonałam się o tym na swojej skórze.

Swój telewizor kupiłam przez Internet na allegro. Dzięki temu zaoszczędziłam 1 000 złotych!
Nie wiem czy była akurat u nich wyprzedaż, ale jestem bardzo zadowolona od 4 lat :D
Telewizor sie nie psuje, chodzi idealnie.
Andrei
Zaglądacz forumowy
Posty: 29
Rejestracja: wt mar 11, 2014 12:38 pm
Kontaktowanie:

Re: Sklepy z telewizorami

Post autor: Andrei »

Jest NeoNet, MediaMarkt, Euro RTV AGD, Avans... można się też rozejrzeć chociażby w Tesco, czasami mają tam ciekawe ceny, a także allegro, ceneo itp.
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Sklepy z telewizorami

Post autor: martus566 »

Ja często kupuję w RTV EURO AGD i jestem zadowolona ;) Chyba, że znajdę jakąś okazję w sieci to wtedy czekam tylko na kuriera :))
ODPOWIEDZ