Jaki prezent na wprowadziny

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
janus
Zaglądacz forumowy
Posty: 20
Rejestracja: sob mar 29, 2014 3:42 pm

Jaki prezent na wprowadziny

Post autor: janus »

Moi znajomi zaprosili mnie na parapetówke. Chcialbym kupić coś więcej niż jedynie kwiatka plus wino. Macie jakieś pomysły ?
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Jaki prezent na wprowadziny

Post autor: niewazne »

Ja na wprowadziny proponuję fotopoduszkę z nadrukiem Coś niedrogiego, fajnego i oryginalnego. Poza tym jest to rzecz, która przyda się w domu a takie właśnie prezenty powinno sie dawać na parapetówkę.
selinopl/foto-poduszki-z-wlasnym-nadrukiem-na-zamowienie,g-11.html - tutaj jest możliwość zaprojektowania takiej poduszki.
W sieci jest bardzo wiele różnych pomysłów na takie nadruki na poduszkach.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Jaki prezent na wprowadziny

Post autor: enigmaa »

Fajnym pomysłem na prezent do nowego domu jest tego typu kołdra. To rzecz, która przyda się w każdym domu, a szczególnie w domu który dopiero zaczyna się organizować.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Jaki prezent na wprowadziny

Post autor: adik356 »

Jak mowa o winie to warto zerknąć na propozycje na; wineavenue24pl/pl/wino-czerwone . Mają tam wiele ciekawych i przemyślanych ofert godnych uwagi. Wydaje mi się, że znajdziesz tam swoje smaki w dobrej cenie nawet na taki wyjątkowy prezent.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Jaki prezent na wprowadziny

Post autor: AlaKawa »

Mnie pomysł z kołdrą bardzo się podoba, ew. postawiłabym na jakąś gustowną lampkę nocną. Na pewno fajnie byłoby wybrac przede wszystkim coś praktycznego.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jaki prezent na wprowadziny

Post autor: Majeczkaa »

Jeżeli zdecydowałabyś się na kołdrę to ja polecam tę całoroczną z oferty sklepu sklep.selenepl/produkty/koldry,2,5331[/url] Wybierając kołdrę, warto zastanowić się nad tym, ilu osobom będzie służyć, czy chcemy używać jej przez cały rok, czy może wolimy cieplejszą kołdrę zimą, lżejszą latem. Jakość kołdry wyznacza jej wypełnienie, waga oraz stopień wypełnienia komór w poszewce. Dawniej babcie ręcznie „uzupełniały” je pierzem, dziś na rynku dostępnych jest wiele modeli, poczynając od rozmiaru, na różnorodnych wkładach termoizolacyjnych kończąc. Należy pamiętać o tym, że niektóre wsady mogą uczulać – nie będą więc dobre dla alergików.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Jaki prezent na wprowadziny

Post autor: arnika »

Uważam, że wino może być świetnym prezentem dla kogoś bliskiego. Polecam więc rzucić okiem na takie wina sklep internetowy: https://winayo.pl/ . Ja bym się na pewno ucieszyła z takiego prezentu.
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Jaki prezent na wprowadziny

Post autor: Dorota40 »

Najlepiej kupić coś neutralnego, np. z elektroniki, albo drobnego AGD, a żeby za dużo nie wydać na ten prezent to trzeba wiedzieć gdzie szukać :)
Wyszukiwarka okazji którą mogę polecić jako miejsce udanych "polowań zakupowych" to strona priceman.
Mają na niej naprawdę ekstra przeceny na różne sprzęty :)
Czas i tak upłynie.
Ciechanowska
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 12:43 am

Re: Jaki prezent na wprowadziny

Post autor: Ciechanowska »

Na wprowadziny czy na parapetówkę wypada przynieść coś co przyda się w nowym domu, czy mieszkaniu. Jak nie wiesz co gospodarzom jest najbardziej potrzebne, to bezpiecznym pomysłem będzie kupić kwiaty. Mój pomysł jest taki, żeby to nie były gotowe kwiaty a cebulki kwiatów z których dopiero po posadzeniu wyrosną krokusy, hiacynty lub tulipany. Duży wybór cebulek kwiatów o bardzo ciekawych kształtach i kolorach znajdziecie w ogrodniczym sklepie internetowym Plantet.pl Ostatnio kupiłam cebulki bardzo ciekawych ozdobnych czosnków https://plantet.pl/czosnek-globemaster- ... -w-legutko
Obrazek
ODPOWIEDZ