Sklepy w której kupisz odzież roboczą, kaski buty itp?

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Sklepy w której kupisz odzież roboczą, kaski buty itp?

Post autor: Kobite »

Robię sobie zestawienie firm, w których można zaopatrzyć się w różnego rodzaju odzież roboczą i podstawowe narzędzia. Dlatego jeśli macie jakieś sprawdzone miejsca, w których w przeszłości kupowaliście i możecie je polecić to bardzo proszę. Od siebie mogę dodać namiar na narzedziak24pl/ochrona-bezpieczenstwo/kaski-ochronne.html sklep ma bardzo fajne wyposażenie nie tylko zróżnicowane pod względem cen, ale również o dość szerokim asortymencie. Czekam na wasze propozycje.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Sklepy w której kupisz odzież roboczą, kaski buty itp?

Post autor: Hyorin »

W internecie mnóstwo jest sklepów z takimi rzeczami. Wystarczy dobrze poszukać, ewentualnie zerknąć na allegro.
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Sklepy w której kupisz odzież roboczą, kaski buty itp?

Post autor: anitalesz »

Mojemu mężowi zamówiłam jakiś czas temu na wasserman.eu spodnie ogrodniczki i bluzę, a sobie przy okazji blender. :D Sklepy, w których asortyment jest szeroki to super sprawa no i cena za przesyłkę jedna a nie dwie. :)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Sklepy w której kupisz odzież roboczą, kaski buty itp?

Post autor: katarynka »

Moja praca polega na tym, że odwiedzamy starszych ludzi. Ostatnia zima dała nam nieźle popalić. Chciałabym się jakoś zabezpieczyć na przyszły rok. Przeglądam właśnie śniegowce domodipl/buty/buty-damskie/sniegowce-damskie ciekawa jestem czy wytrzymują większą wilgoć. Mieliście takie? Jak sądzicie? Da się je jakoś zaimpregnować?
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Sklepy w której kupisz odzież roboczą, kaski buty itp?

Post autor: Yosia »

Szeroki wybór odzieży ale i nie tylko bo sprzętu, wszelakiego rodzaju akcesoriów ratowniczych itp znajdziemy tutaj sklepogniowypl Mnóstwo jednostek straży pożarnej robi tam zakupy ale i także pojedyncze jednostki, które potrzebują tego typu rzeczy.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Sklepy w której kupisz odzież roboczą, kaski buty itp?

Post autor: foxi11 »

Nie mam sklepów, w których robiłaby stale zakupy.Wygląda to u mnie w ten sposób ,że jeśli czegoś potrzebuje to tego po prostu szukam i decyzję podejmuję spontanicznie. Tak było i w zeszłym tygodniu, bo niebawem wyjeżdżamy na wakacje i zakup spodni dla męża był juz koniecznością - https://dstreet.pl/product-pol-40269-Sp ... X3596.html .To typowe bojówki z kieszeniami koloru czarnego ,bardzo wygodne i ładne.
ODPOWIEDZ