TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: Zbig55 »

Fajny sklep.Kupowałem kiedys chyba z nim cos do kuchni. Musze dokładnie przejrzec co nowego.
Pan Strach
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: martus566 »

W Ikei bardzo wiele ciekawych rzeczy do domu można znaleźć i to na prawdę w świetnych cenach ;) Lubię również poszperać w sieci szukając czegoś cieakwego :)
bajaola
Zaglądacz forumowy
Posty: 66
Rejestracja: wt kwie 26, 2016 12:03 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: bajaola »

U mnie też do tej pory były sieciówki, ale od kiedy koleżanka poleciła mi sklep kuchnia na widelcu to nawet juz nie zaglądam nigdzie indziej, oni chyba mają tam wszystko do domu, a te promocje są faktycznie kuszące. Wiecie co ostatnio u nich znalazłam dla mamy, fachową temperówkę do warzyw, której wszędzie szukała po sklepach, a tu kupiłam jej za parę groszy. Teraz to juz naprawdę będziemy jadać pieknie podane surówki.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: Hyorin »

A ja lubię Ikea. Tam zawsze mogę znaleźć to, czego potrzebuję do każdego pomieszczenia. Dla mnie to oszczędność czasu.
robiss
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: wt cze 07, 2016 10:24 am
Kontaktowanie:

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: robiss »

Często szukamy informacji o tym jak kupować efektywnie np. opał na zimę tu warto przeczytać blog http://eco-profi.pl/ceny-wegla/ bo raczej wszyscy lubimy wydawać mniej bez utraty na jakości.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: Kobite »

Ja tam w sumie ulubionych sklepów nie mam, kupuje tam gdzie są produkty których akurat potrzebuje i mi się jakieś spodobają. Możliwości jest w sumie bardzo dużo na rynku, kwestia wyboru. Jeden ze sklepów jaki ostatnio odwiedziłem i mi się spodobał to http://www.wmmeble.pl/meble-systemowe,f ... G1X21w_Zn4 zamówiłem tam meble systemowe, co prawda jeszcze nie przyszły, ale obsluga sposób kontaktu ze mną jako z klientem, taka jak lubię szybko i konkretnie.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: AlaKawa »

Sama też znam takie miejsce, w którym można znaleźć nie tyle typowe artykuły budowlane, ile artykuły metalowe niezbędne w każdym domu. Mam tutaj na myśli hurtownię Normazet http://normazet.com.pl/ . Posiada ona 20-letnie doświadczenie na naszym rynku, a co więcej w tym przypadku asortyment jest bardzo bogaty, bowiem obejmuje wszelkiego rodzaju metalowe elementy łączne, w tym chociażby: gwoździe, śruby czy obejmy i wiele innych. Zakupy możemy zrobić tutaj online, bądź też skorzystać z se stacjonarnych punktów sprzedaży czy to we Wrocławiu, czy w Opolu.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: Arek454 »

Rozglądając się za pięknymi zapachami w zakresie sojowych świec zapachowych to tutaj koniecznie powinniście odwiedzić sklep online CocoWick https://cocowick.pl/ Są to świece sojowe, które dostępne są w różnych opcjach zapachowych. My sobie testujemy różne opcje od nich i taką jedną z top3 u nas jest "Harmonia" która jest kompozycją zapachowa jaśminu oraz drzewa sandałowego. Co tutaj dużo pisać - cudo!
ODPOWIEDZ