TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
ajmara
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: śr wrz 25, 2013 12:57 pm
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: ajmara »

Eleganckie kryształowe kieliszki. Mogą służyć jako dekoracja w witrynce lub jako wyposażenie stołu.
Jest to też doskonały pomysł na prezent.
Ponadto karafki i szklanki do whisky, świeczniki, wazony oraz różne kryształowe ozdoby.
Wszystko najwyższej jakości czeskie szkło kryształowe - Bohemia.

Zapraszam
Pan Strach
aflam
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 28, 2014 5:53 pm
Kontaktowanie:

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: aflam »

Mam słabość do AlmiDecor, nie da się ukryć ;). Uwielbiam ten styl, te materiały i przede wszystkim tę elegancję. Często oglądam, szukam inspiracji, rzadziej kupuję, niestety....
Ostatnio zmieniony sob maja 03, 2014 8:57 am przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu forum
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: katarynka »

Jeżeli miałabym wybierać sklep z którego byłam najbardziej zadowolona podczas robienia zakupów, zdecydowanie wybrałabym homebook, gdzie znalazłam ciekawe pomysły sypialni podczas remontu. Gdyby nie to, musiałabym zapewne skorzystać z usług projektanta wnętrz i marnować dodatkowe pieniądze za jego usługi.
martakopczak
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 21, 2014 1:42 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: martakopczak »

IKEA - można mówić co się chce, śmiać, wybrzydzać. IKEA ma świetne produkty w świetnej cenie, a ekspozycje są niesamowitą kopalnią inspiracji
Bodzio meble - odkryte zupełnie przypadkowo. Po remoncie brakowało nam już kasy, a regał na książki trzeba było kupić. No i kupiliśmy tam, a regał wygląda jakby był droższy o 100 zł przynajmniej
Tapetowy Świat - jestem fanką tapet, nic nie poradzę. Tanie tapety, możliwość wydruku własnej, szybka realizacja.
Castorama - wielki plus za fajne gadżety.
Westwing - super oldschoolowe klimaty.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: designerka »

Ja też lubię IKEA, mam w domu niezliczoną ilość rzeczy z tego sklepu. Poza tym Agata Home i Home&You. Czasami wchodzę do Duki ale jak dla mnie za drogo...
annna
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: pt maja 23, 2014 2:49 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: annna »

A ja polecam witeks.pl
Mają tam nie tylko piękną ceramike bolesławiecką http://witeks.pl/ceramika
ale także mnóstwo innych artykułów potrzebnych w każdym domu.
Można tam też kupić porcelanę, kryształy, serwisy obiadowe, sztućce, obrusy itp...
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: Brodacz876 »

Ja to zawsze wchodzę sobie na allegro i jak znajdę fajną licytację uruchamiam snajpera aukcyjnego, w ostatniej sekundzie aukcji licytuje daną przez nas kwotę dzięki czemu kupujemy przedmiot o wiele taniej ;)
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: mallory »

a ja polecam sklep:

http://otulzapachem.pl/


można tam dostać przepiękne świece zapachowe yankee candle i kringle candle oraz akcesoria do wnętrz

oraz lampy zapachowe angielskie asheigh & burwood.
zapachy do tych lamp niszczą bakterie, usuwają zapachy zwierząt i nikotyny. a przy okazji wyglądają naprawdę przepięknie!
Załączniki
tutti-frutti-pfl690_z.jpg
tutti-frutti-pfl690_z.jpg (25.7 KiB) Przejrzano 4195 razy
41oytWo--sL._SY300_.jpg
41oytWo--sL._SY300_.jpg (12.01 KiB) Przejrzano 4195 razy
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: Kobite »

A co myślicie o asortymencie 9design - http://9design.pl/. W zasadzie nigdy jakoś nie wciągałem się w temat jakim są dodatki do mieszkania, ale u nich wypatrzyłem kilka rzeczy, które chętnie bym kupił do siebie. To co mi się szczególnie podoba, że wszystkie elementy są dopracowane czy to meble czy lampy czy chociażby wieszaki na ubrania, wszystko jest tak pomyślane, żeby wyglądało świetnie, a jednocześnie było maksymalnie funkcjonalne. Przejrzyjscie sobie. jestem ciekawy co myślicie.
Cassate
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 31, 2014 11:23 am

Re: TOP lista - ulubione sklepy z art. do domu

Post autor: Cassate »

Kobite pisze:A co myślicie o asortymencie 9design - . W zasadzie nigdy jakoś nie wciągałem się w temat jakim są dodatki do mieszkania, ale u nich wypatrzyłem kilka rzeczy, które chętnie bym kupił do siebie. To co mi się szczególnie podoba, że wszystkie elementy są dopracowane czy to meble czy lampy czy chociażby wieszaki na ubrania, wszystko jest tak pomyślane, żeby wyglądało świetnie, a jednocześnie było maksymalnie funkcjonalne. Przejrzyjscie sobie. jestem ciekawy co myślicie.
No to już jest sklep z dizajnem z wysokiej półki. Bardzo go lubię i co jakiś czas tam zaglądam. Ja to mam tak, że zaglądam zarówno do dizajnerskich sklepów, jak i do Ikei itp. zależy czego potrzebuję. Ale takich mebli, foteli czy krzeseł to, umówmy się, w Ikei nie dostaniemy. Tak samo z lampami - w 9design mają niepowtarzalne! :-)
ODPOWIEDZ