Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: Anita12 »

Co o tym sądzicie?
Warto zamawiać materiały budowlane przez internet?
Pytam, bo zauważyłam, że jest coraz więcej takich sklepów.
Pan Strach
Anita
Stały bywalec
Posty: 134
Rejestracja: pt maja 20, 2016 8:10 pm

Re: Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: Anita »

Jeżeli chodzi o materiały budowlane to bałabym się zamówć je przez internet. Moim zdaniem lepiej wybrać sie do lokalnego sklepu z takimi materiałami by móc sie odpowiednio doradzić jak i oberzeć kształt i kolor w rzeczywistości bez żadnych przekłamań monitora. Ja tak kupiłam dachówkę i wszelkie materiały potrzebnych na wykonanie remontu dachu w domu mych dziadków. Wybrałam je z oferty Creatona i mam pewnosć co do jakosci a efkt końcowy dachu jest rewelacyjny.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: kapitalna »

Jeśli wyjdzie taniej to tak. Sama zamawiam wiele materiałów potrzebnych przy remoncie przez internet. Ostatnio łączniki , bo robiliśmy wymianę instalacji. To bardzo wygodne, czeka się do 3 dni max za dostawą, a jednak jest taniej
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: designerka »

Pewnie, że lepiej zamawiać takie rzeczy online. Można w ten sposób wiele zaoszczędzić. Ja jestem za!
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: kapitalna »

Jasne że tak, zwłaszcza jak nie ma się za dużo czasu wolnego. Ale jednak lepiej kupować materiały w znanych sklepach budowlanych typu Castorama. I uprzedam pytania - tak, można w tym sklepie też robić zamówienia online, wystarczy zainstalować aplikację https://apps.apple.com/pl/app/castorama ... 45849?l=pl . To jest wersja na iOS ale na Adroida także jest dostępna
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: Aleksandra »

kapitalna pisze: czw sie 08, 2019 10:56 am Jasne że tak, zwłaszcza jak nie ma się za dużo czasu wolnego. Ale jednak lepiej kupować materiały w znanych sklepach budowlanych typu Castorama.
też tak myślę.
Pewnie że w necie najwygodniej, ale w samej castoramie ja np bardzo lubię z ich sprzedawcami pogadać - tymi co chodzą po sklepiei doradzają, bo jako kobieta mam serio małą wiedzę w temacie budowlanki, a oni zawsze chętnie podpowiedzą.
Tu dla mnie na mega plus jest castorama wrocław - bo po pierwsze ich gazetki z okazjami w fajnych cenach śledzę w necie, a po drugie ruszam się sama na miejsce zamiast przez net, to jeszcze dostanę parę fajnych wskazówek.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: Zbig55 »

designerka pisze: wt lut 05, 2019 6:57 am Pewnie, że lepiej zamawiać takie rzeczy online. Można w ten sposób wiele zaoszczędzić. Ja jestem za!
Zgodzę się z tobą. W internecie możecie kupować ale też szukać porad zakupowych. Zobacz więcej jak poradniki mogą pomóc w zamawianiu konkretnych narzędzi.
kowalDobra
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn kwie 19, 2021 8:56 am

Re: Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: kowalDobra »

Rozwój zakupów online jest na takim poziomie, że przez Internet warto zamawiać praktycznie wszystko. Ja osobiście jedyne czego nie lubię kupować przez Internet to ubrania, bo jednak z rozmiarami bywa różnie i chce mieć coś na sobie zanim się na to zdecyduje ; )
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: foxi11 »

Nie raczej nie.W zasadzie drobne rzeczy do budowy zamawiamy w necie ale te podstawowe materiały budowlane zamwaiamy w zaprzyjaźninej hurtowni budowlanej.
Artur N.
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn paź 04, 2021 11:38 am

Re: Zamawiać materiały budowlane przez internet?

Post autor: Artur N. »

Ja tak zamawiałem, bo wydaje mi się, że można upolować lepsze ceny niż stacjonarnie, no i większa wygoda oczywiście :) Jeżeli chodzi o konkretne miejsce, to jest to Strefa Płyt Z tego co kojarzę mają oni też punkty stacjonarne, więc jak ktoś woli zobaczyć produkty na własne oczy przed zakupem, to ma taką możliwość :)
ODPOWIEDZ