Ic Market - kupowaliście tam już?

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Ic Market - kupowaliście tam już?

Post autor: Mikowicz »

Zastanawiam się czy takie zakupy artykułów budowlanych przez internet to dobry pomysł.
Co o tym sądzicie?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Ic Market - kupowaliście tam już?

Post autor: Kawowa »

Słyszałam, że ten sklep cieszy się dobrymi opiniami.
Sama co prawda jeszcze tam nie robiłam zakupów, ale poszperałam tam ostatnio.
Widać, że są fajnie zaopatrzeni. Tutaj icmarketpl/materialy-scienne/beton-komorkowy.html można zobaczyć.
No i ceny też są całkiem rozsądne, więc tym bardziej plus.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Ic Market - kupowaliście tam już?

Post autor: kapitalna »

Nie ma co zaprzeczać, że możlwość zamawiania materiałów zdalnie to rzecz bardzo wygodna. Problemem jest jednak właśnie wybór sklepu, wiele jest ich w internecie ale większość nie jest znana i potem nie wiadomo czy nie dostanie się kota w worku. Bezpieczniejsza moim zdaniem jest opcja zamawiania w castoramie za pomocą aplikacji play.googlecom/store/apps/details?id=pl.looksoft.castorama&hl=pl . Wiadomo, ten market jest znany, cieszy się dobrymi opiniami więc nie ryzykujemy że coś będzie nie tak z naszym zamówieniem
Malinowa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 2:34 pm

Re: Ic Market - kupowaliście tam już?

Post autor: Malinowa »

Pewnie,w internecie można znaleźć dosłownie wszystko,warto tego typu sklepy odwiedzać, kupować w nich,wybierać najlepszy i najtańszy asortyment.
Violuśka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: ndz kwie 10, 2022 4:46 am

Re: Ic Market - kupowaliście tam już?

Post autor: Violuśka »

Myśle ,że z uwago na gabaryty materialów budowlanych i ich cięzar, powinno się je kupować w najbliższej okolicy.
ODPOWIEDZ