Dekoracje domowe

Polecane sklepy z artykułami do domu: meblowe, agd, rtv, dekoracyjne itp
Czas na zakupy w sprawdzonych miejscach.
Obrazek
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
jasio112
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 09, 2014 3:17 pm
Kontaktowanie:

Dekoracje domowe

Post autor: jasio112 »

Witam,
chciałbym przedstawić mój sklep z dekoracjami do domu i nie tylko :)
W ofercie posiadam:
- pokrowce na krzesła,
- pokrowce na pufy,
- pokrowce na taborety,
- serwetki bankietowe,
- obrusy,
- firany,
- zasłony,
i wiele innych !
Ostatnio zmieniony ndz cze 29, 2014 6:13 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Dekoracje domowe

Post autor: Aleksandra »

To mogę jeszcze podpowiedzieć, że w dekorii są tez bardzo fajne tkaniny,
które można wykorzystać do stworzenia w domu róznych dekoracji,
np na poduszeczki od krzeseł, obrus czy inne wykończenia.
:arrow: http://www.dekoria.pl/offer/fabrics/Tkaniny

Ładne wzory i ceny bardzo ok.
martakopczak
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 21, 2014 1:42 pm

Re: Dekoracje domowe

Post autor: martakopczak »

Decomania, Tapetowy Świat, Pakamera, Giełda Staroci. Moja stała top czwórka ;) Pomogła i mi, i znajomym.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: Kobite »

W sumie tego typu miejsc z dekoracjami jest całkiem sporo w sieci i proponowałbym umieszczać różniące się od siebie żeby było w czym wybierać, do siebie mogę zaproponować sklep ze sztukaterią http://podlogi24.net/sztukateria-o_c_494_1.html. Mi bardzo podobają się listwy przysufitowe i też są takie osłonki na ledy, tylko tu chyba by trzeba było to montować przy remoncie, ale jest sporo dość ciekawych elementów jutro pewnie usiądę i dokładnie wszystko przejrzę. Listwy na 100% będą zamawiane.
mallory
Zaglądacz forumowy
Posty: 17
Rejestracja: pt paź 03, 2014 3:02 pm

Re: Dekoracje domowe

Post autor: mallory »

a ja polecam sklep:

http://otulzapachem.pl/


można tam dostać przepiękne świece zapachowe yankee candle i kringle candle oraz akcesoria do wnętrz

oraz lampy zapachowe angielskie asheigh & burwood.
zapachy do tych lamp niszczą bakterie, usuwają zapachy zwierząt i nikotyny. a przy okazji wyglądają naprawdę przepięknie!
Załączniki
31sfKOaG1kL._SS365_.jpg
31sfKOaG1kL._SS365_.jpg (8.17 KiB) Przejrzano 11698 razy
leopardess-pfl349_z.jpg
leopardess-pfl349_z.jpg (50.02 KiB) Przejrzano 11698 razy
sweet-dreams-pfl132_2.jpg
sweet-dreams-pfl132_2.jpg (26.52 KiB) Przejrzano 11698 razy
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: designerka »

Podobają mi się te świece yankee candle, jednak jak dla mnie są za drogie. Wiem, że są naturalne ale nie ma to dla mnie tak dużego znaczenia.
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: anitalesz »

Dekoracje domowe lubię robić sama,a świeczniki to mój konik. Czasem znajdę też fajne rzeczy na allegro,to nie mogę się oprzeć i kupuję. Ostatnio znalazłam oryginalny wazon, który ktoś kupił na prezent i zdublował się z inną osobą,więc wystawił na allegro na aukcje... wazon miał delikatne pękniecie, ale mnie to nie przeszkadzało.Skorzystałam wtedy pierwszy raz z aukcjonera i faktycznie udało mi się wygrać aukcje:Jeszcze z takich dekoracji, to czasem kupię materiał i sama szyję poduszki lub narzutę,ale zazwyczaj nie mam aż tyle czasu.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: Majeczkaa »

Zastanawiam się nad sztukaterią w swojej sypialni, bo chciałabym ją urządzić w stylu romantycznym i wydaje mi się, że dzięki sztukaterii będę mogła w łatwy sposób osiągnąć taki efekt. Myślałam o zakupie jej w tym sklepie http://www.melagu.pl/sztukateria , bo sztukateria z tego sklepu wydaje się bardzo solidna i cena też jest bardzo zachęcająca. Co myślicie o moim pomyśle?
Młynarczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 30
Rejestracja: czw paź 01, 2015 10:06 am

Re: Dekoracje domowe

Post autor: Młynarczyk »

Zdecydowanie wolę duże elementy dekoracyjne we wnętrzach niż takie 1000 i 1 bibelotów w każdym kącie. Firany, zasłony czy tapety to coś co w połączeniu z meblami stanowi podstawę dobrego wnętrza.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Dekoracje domowe

Post autor: Arek454 »

Rozglądając się za wyjątkowymi propozycjami w zakresie świec zapachowym to tutaj ja osobiście jestem za CocoWick https://cocowick.pl/ które zdecydowanie mogę Wam polecić jeżeli chodzi o różnorodność nut zapachowych, no i też świetnie wyglądają są ręcznie wykonane w łupinie kokosa. Na przykład teraz wieczorkiem odpalamy sobie wersję "Pokusa" która opiera się na kombinacji zapachów kwiatu fragipiani, delikatnej nucie bambusa oraz owsa.
ODPOWIEDZ