Księgowość w firmie

Pozamiatam, posprzątam, itp... usługi o charakterze wnętrzarskim
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Thea33
Bywalec
Posty: 127
Rejestracja: śr paź 15, 2014 11:16 am

Księgowość w firmie

Post autor: Thea33 »

Czy mieliście okazję testować programy do samodzielnej księgowości online?
Ja trafiłam na ten produkt wfirma.pl, jeśli chodzi o system magazynowy.
Znajomi twierdzą, że to lider na rynku, który ma najkorzystniejsze ceny.
Czy mieliście okazję testować? Coś powiecie ogólnie chociaż o nim?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Hyorin »

Co kto woli. Ja jednak wolę mieć sprawdzoną księgową, która wszystko w firmie ogarnie na czas.
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Księgowość w firmie

Post autor: Anita12 »

Takie rozwiązanie jest naprawdę niezłe, ale trzeba mieć choć trochę rozeznania w księgowości.
Aczkolwiek jedziesz sobie na jakieś szkolenia CIT albo inne tego typu: wlrcompl/szkolenia,154-CIT.html i jesteś na bieżąco.
Sam pomysł z taką księgowością jest dobry, bo można w ten sposób zaoszczędzić sporo kasy.
A przy małej firmie nie jest to szczególnie skomplikowane i pracochłonne.
brutus
Stały bywalec
Posty: 154
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 9:06 am

Re: Księgowość w firmie

Post autor: brutus »

Ja też jestem zdania, że lepsza jest sprawdzona księgowa, która wszystkie sprawy urzędowe ogarnie na czas. Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś zawiódł się albo był niezadowolony z usług firmy https://biuroeverte.pl/biuro-rachunkowe-zamosc/. To wiele lat działające biuro rachunkowe świadczy różnego rodzaju usługi księgowe dla różnych form działalności, dla większych i mniejszych firm. Lokalizacja firmy nie ma już większego znaczenia, ponieważ oprócz biura rachunkowego zlecenia przyjmowane są online.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Księgowość w firmie

Post autor: scesny »

Dokładnie. Teraz takie biura mogą działać zdalnie. Wszystko zależy od organizacji pracy i stosowanych narzędzi. Można użyć np. Invoice Digitizer i wysyłać faktury kosztowe od razu do systemu księgowego w biurze. Zdalnie. Wraz z opisem itd. I od razu sami mamy pełny podgląd na d tym, co dodaliśmy, jakie dodatkowe informacje są wraz z fakturą itd. Mega przydatne rozwiązanie.
ODPOWIEDZ