Wirtualny spacer - gratka dla projektantów i nie tylko

Pozamiatam, posprzątam, itp... usługi o charakterze wnętrzarskim
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Wirtualny spacer - gratka dla projektantów i nie tylko

Post autor: Anita12 »

Znalazłam ostatnio coś takiego, jak wirtualny spacer (więcej tu: 360stopnieu/oferta/wirtualny-spacer/ ) ogólnie fajny pomysł, zwłaszcza jak ktoś ma hotel albo jakiś pensjonat i chce przyciągnąć klientów ciekawą aranżacją jeszcze zanim przyjadą. Można to zamieścić na swojej www, żeby taki klient miał już jakiś pogląd na naszą ofertę. Co myślicie?
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wirtualny spacer - gratka dla projektantów i nie tylko

Post autor: kangurka »

Rzeczywiście bardzo fajny pomysł. Zanim zmarnujemy czas i pieniądze na transport do danego miejsca tylko po, żeby nam się nie spodobało, dobrze zobaczyć, czy wybrany hotel lub pensjonat, a nawet okolica nam odpowiada. Na zwykłych zdjęciach niestety nie zobaczymy wszystkiego.
Awatar użytkownika
Meble-Bogart.pl
Stały bywalec
Posty: 199
Rejestracja: wt lis 06, 2012 10:10 am
Kontaktowanie:

Re: Wirtualny spacer - gratka dla projektantów i nie tylko

Post autor: Meble-Bogart.pl »

O tak, takie wirtualne spacery są coraz bardziej popularne. Większość hoteli, jak i barów w centrach większych miast posiada taką formę prezentacji na swoich stronach.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Wirtualny spacer - gratka dla projektantów i nie tylko

Post autor: katarynka »

ja na pewno jak jadę do hotelu to chciałabym mieć właśnie możliwość zobaczyć najpierw taką prezentację jak chociażby wygląda pokój w środku i hotel na zewnątrz
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Wirtualny spacer - gratka dla projektantów i nie tylko

Post autor: kalioppe »

Inna sprawa, że jak hotel faktycznie ma coś do ukrycia to tak, czy owak to ukryje.
Dlatego ja staram się korzystać ze sprawdzonych sieci. Wiem na przykład, że te: accorhotelscom/hotel-directory/pl/europa/polska/poznan/hotel-poznan cieszą się sporą popularnością i zaufaniem, więc na pewno prędzej zdecyduje się na nocleg w którymś z nich niż w jakimś przypadkowym pensjonacie, nawet jeśli oferowałby wirtualny spacer po pokojach.
skywolf
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr lut 17, 2016 8:07 pm
Kontaktowanie:

Re: Wirtualny spacer - gratka dla projektantów i nie tylko

Post autor: skywolf »

Zapraszam do obejrzenia mojej oferty :) moze kogoś zainteresuję fotografia nieruchomości z lotu ptaka
ODPOWIEDZ