Sprzątanie firm i domów

Pozamiatam, posprzątam, itp... usługi o charakterze wnętrzarskim
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Sprzątanie firm i domów

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Sprzątanie firm i domów:
odpowiadając na ten post możesz zamieścić tutaj ofertę swojego biura sprzątającego, firmy zajmującej się sprzątaniem lub własnych usług o tym charakterze.
Niech Cię znajdą nowi klienci!
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Sprzątanie firm i domów

Post autor: Aleksandra »

To ja polecę firmę Czyścik, która oferuje czyszczenie dywanów Gdańsk
-pranie, doczyszczanie z plam itd.
Zlecaliśmy im czyszczenie na początku roku i teraz przymierzamy się na święta (wiecie jak jest, po całych tygodniach męczącego pieczenia to jak pomyślę jeszcze o trzepaniu dywanów to mi się słabo robi, wolę komuś zlecic i z głowy).
Porządni fachowcy - nawet teściowa nie zrzędziła, a to o czymś świadczy :shock:
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Sprzątanie firm i domów

Post autor: katarynka »

firma w której ja pracuję korzysta z usług tej firmy sprzątającej z Wrocławia i muszę przyznać, ze każdy pracownik w firmie jest zadowolony, że oni teraz u nas sprzątają, bo w porównaniu z jakością świadczonych usług przez poprzednią firmę to jest niesamowita różnica, tamci tak sprzątali jakby wcale, a teraz w firmie mamy chyba nawet lepiej niż w domu tej Pani Perfekcyjnej... :)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Sprzątanie firm i domów

Post autor: kangurka »

Po remoncie bardzo chętnie załatwiłabym sobie taką firmę sprzątającą do mojego mieszkania, ale stwierdziłam, że będę dzielna i zajmę się wszystkim sama. Dałam oczywiście radę, ale nigdy więcej ;)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Sprzątanie firm i domów

Post autor: kangurka »

Nie wiedziałam nawet, że istnieje coś takiego jak osuszanie mieszkania z wilgoci, ale pomysł jest bardzo dobry, dla tych, którzy nie umieją sobie z nią poradzić.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Sprzątanie firm i domów

Post autor: kalioppe »

Ja ostatnio poszłam jeszcze o krok dalej i zdecydowałam się na ozonowanie.
Bardzo fajna opcja, poczytajcie sobie: http://alergia-ozonowanie.pl/ozonowanie/. Mały pierwszy raz od długiego czasu nie ma objawów alergii, więc to naprawdę działa. Sama też jakby trochę lepiej się czuję.
boom99
Stały bywalec
Posty: 198
Rejestracja: sob lut 08, 2014 10:19 am

Re: Sprzątanie firm i domów

Post autor: boom99 »

kangurka pisze:Po remoncie bardzo chętnie załatwiłabym sobie taką firmę sprzątającą do mojego mieszkania, ale stwierdziłam, że będę dzielna i zajmę się wszystkim sama. Dałam oczywiście radę, ale nigdy więcej ;)
Hehhe, no niestety czasem człowiek sie upiera sam coś zrobić, ale to się momentami nie opłaca.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Sprzątanie firm i domów

Post autor: Brodacz876 »

boom99 pisze:
kangurka pisze:Po remoncie bardzo chętnie załatwiłabym sobie taką firmę sprzątającą do mojego mieszkania, ale stwierdziłam, że będę dzielna i zajmę się wszystkim sama. Dałam oczywiście radę, ale nigdy więcej ;)
Hehhe, no niestety czasem człowiek sie upiera sam coś zrobić, ale to się momentami nie opłaca.
Opłaca się przeważnie, zawsze tak czy siak wyjdziemy na plus ;)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Sprzątanie firm i domów

Post autor: kalioppe »

Tylko czasem ilosć wysiłku, który trzeba w to włożyć jest niewspółmierna do efektów. I wtedy się nie opłaca ;)
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Re: Sprzątanie firm i domów

Post autor: Pumpilka »

To ja mogę podpowiedzieć firmę z Warszawy :arrow: http://www.doczyszczamy.pl/,
mają w ofercie sprzątanie biur, galerii handlowych, biurowców itd - z tego co widziałam na ich stronie, to doświadczenia sporo no i chwalą się że maja też własne, nowoczesne maszyny sprzątajace itd, więc dla zleceniodawcy to też ważne,
bo nie trzeba iść w żadne dodatkowe koszty.
A kto je lubi;)
ODPOWIEDZ