Przeprowadzki - firmy

Pozamiatam, posprzątam, itp... usługi o charakterze wnętrzarskim
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Przeprowadzki - firmy

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Dobre firmy i usługi przeprowadzkowe:

odpowiadając na ten post możesz zamieścić tutaj ofertę swojej firmy od przeprowadzek lub własnych usług o tym charakterze.
Pamiętaj, żeby zostawić do siebie kontakt i napisać w jakim regionie działasz.
Niech Cię znajdą nowi klienci!
Pan Strach
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Przeprowadzki - firmy

Post autor: katarynka »

ja osobiście korzystałam i mogę polecić taką firmę transportową Fracht z Wrocławia, zajmują się między innymi logistyką mebli, więc podejrzewam, że w sprawie jakiś dalszych przeprowadzek też nie powinno być problemu, mnie obsługiwali w zakresie transportu mebli zakupionych w Indiach i w ostateczności ta transakcja nawet po dodaniu takich kosztów bardzo mi się opłacała
sidor
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 14, 2014 2:22 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzki - firmy

Post autor: sidor »

Tak więc polecam nasze usługi każdej zainteresowanej osobie czy firmie. Sidor Transport z Wrocławia oferuje swe usługi również za naszymi granicami Państwa. Oferujemy:
- transport ciężarowy wrocław do 6,5 tony
- przeprowadzki
- utylizacja mebli
- przenoszenie i skręcanie mebli

Kontakt:
Z.U.H. Sidor Przeprowadzki
Piastowska 63
50-361 Wrocław
71 328 43 02
sidor.com.pl
Ostatnio zmieniony ndz cze 29, 2014 6:15 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: złamanie regulaminu
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Przeprowadzki - firmy

Post autor: Brodacz876 »

sidor pisze:Tak więc polecam nasze usługi każdej zainteresowanej osobie czy firmie. Sidor Transport z Wrocławia oferuje swe usługi również za naszymi granicami Państwa. Oferujemy:
- transport ciężarowy wrocław do 6,5 tony
- przeprowadzki
- utylizacja mebli
- przenoszenie i skręcanie mebli

Kontakt:
Z.U.H. Sidor Przeprowadzki
Piastowska 63
50-361 Wrocław
71 328 43 02
sidor.com.pl
Poczytajcie sobie najpierw, jak wybrać dobrą firmę transportową we wrocławiu zanim dokonacie jakiejkolwiek decyzji ;)
radek84
Zaglądacz forumowy
Posty: 26
Rejestracja: pn wrz 22, 2014 9:29 pm

Re: Przeprowadzki - firmy

Post autor: radek84 »

Niedawno moja koleżanka przeprowadzała się do Anglii pod Edynburg za pracą i chłopakiem. Znalazła taką ofertę przeprowadzki za granicę w Fortis. Generalnie to jak mi opowiadała firma załatwia całość transportu, a nie tylko przewiezienie ciężarówką. Zapakowali wszystkie meble i paczki, po kilku dniach na miejscu rozpakowali i wnieśli do nowego mieszkania wszystko.

Trochę się cenili, ale podobno można negocjonować cenę jeśli część rzeczy zrobi się samemu jak załatwienie kartonów.
sidor
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 14, 2014 2:22 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzki - firmy

Post autor: sidor »

Brodacz876 pisze:
sidor pisze:Tak więc polecam nasze usługi każdej zainteresowanej osobie czy firmie. Sidor Transport z Wrocławia oferuje swe usługi również za naszymi granicami Państwa. Oferujemy:
- transport ciężarowy wrocław do 6,5 tony
- przeprowadzki
- utylizacja mebli
- przenoszenie i skręcanie mebli

Kontakt:
Z.U.H. Sidor Przeprowadzki
Piastowska 63
50-361 Wrocław
71 328 43 02
sidor.com.pl
Poczytajcie sobie najpierw, jak wybrać dobrą firmę transportową we wrocławiu zanim dokonacie jakiejkolwiek decyzji ;)

Wiemy doskonale jak ją wybrać i wybraliśmy SIDOR TRANSPORT !!!!
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Przeprowadzki - firmy

Post autor: siedemosiemdwa »

Cóż za zdecydowanie. Ja wolę jednak wcześniej poczytać trochę o tym jak wybrać firmę transportową i na co zwrócić uwagę, żeby potem wszystko mogło przebiegać sprawnie. Uważam, że warto wiedzieć o takich rzeczach wcześniej.
sidor
Świeżak na forum
Posty: 6
Rejestracja: śr maja 14, 2014 2:22 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzki - firmy

Post autor: sidor »

Dokładnie. Z naszej strony zapraszamy do skorzystania z usługi firmy wrocławskiej oferującej transport ciężarowy wrocław oraz kompleksowe przeprowadzki wrocław jak i cała Europa. Doświadczenie od 1994 roku.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Przeprowadzki - firmy

Post autor: dzoana »

Kwestia tego, co planujesz dokładnie transportować. Myślę, że optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie może być także transport ponadnormatywny: https://spt24.eu/transport-ponadnormatywny-2 . Pomyśl koniecznie o takim rodzaju transportu. Warto się zainteresować.
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Przeprowadzki - firmy

Post autor: zaderka »

Podczas przeprowadzki opakowania to podstawa ale przyda się też folia bąbelkowa jeśli chcesz zabezpieczyć jakieś delikatne szklane przedmioty albo elektronikę, warto mieć wtedy pod ręką taką folię
ODPOWIEDZ