Złota rączka

Pozamiatam, posprzątam, itp... usługi o charakterze wnętrzarskim
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Złota rączka

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Złota rączka: dobry fachowiec od wszystkiego

odpowiadając na ten post możesz zamieścić tutaj ofertę swojej firmy od drobnych i mniej drobnych napraw domowych lub własnych usług o tym charakterze.
Pamiętaj, żeby zostawić do siebie kontakt i napisać w jakim regionie Polski działasz.
Niech Cię znajdą nowi klienci!
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Złota rączka

Post autor: Aleksandra »

Ja mam fachowca super w okolicy,ale on to ma tyle zleceń i taki ruch, zwłaszcza odkąd młodzi do UK wyjechali, że nie ma sensu reklamować, bo by się nieborak nie obrobił z niczym.
Motyl
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 2:31 pm

Re: Złota rączka

Post autor: Motyl »

Aleksandra pisze:Ja mam fachowca super w okolicy,ale on to ma tyle zleceń i taki ruch, zwłaszcza odkąd młodzi do UK wyjechali, że nie ma sensu reklamować, bo by się nieborak nie obrobił z niczym.
Ja mam takiego w domu. Jak ma coś w domu zrobić to go nie ma, ale jak np: dla moich koleżanek to zawsze ma czas. To może ktoś jest chętny? :D
yettie
Zaglądacz forumowy
Posty: 92
Rejestracja: wt gru 04, 2012 5:42 pm
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Re: Złota rączka

Post autor: yettie »

A osuszanie też masz w ofercie? U mnie na ścianach pojawił się straszliwy grzyb i wilgoć, coś by się przydało z tym zrobić.
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Złota rączka

Post autor: artystka »

Ja polecę dobrą firmę SOS dla domu - złota rączka dla Lublina;) Korzystałam z usług i jestem bardzo zadowolona. Ten pan wykonuje nawet bardzo drobne usługi, tj. zawieszenie obrazów, karniszy, wymiana kranu itd. Dla zainteresowanych podam dane kontaktowe:

Zlota Raczka Lublin, naprawy domowe, drobne naprawy | S.O.S. dla domu
Lublin
690 042 172
ODPOWIEDZ