Hydraulicy

Pozamiatam, posprzątam, itp... usługi o charakterze wnętrzarskim
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Wszystkodlawnetrza
Zaglądacz forumowy
Posty: 96
Rejestracja: pt paź 26, 2012 1:03 pm
Lokalizacja: Polska - mam na forum nadprzyrodzone moce:)

Hydraulicy

Post autor: Wszystkodlawnetrza »

Jesteś hydraulikiem: dopisz się do listy!

odpowiadając na ten post możesz zamieścić tutaj ofertę swojej firmy od drobnych i mniej drobnych napraw hydraulicznych lub własnych usług o tym charakterze.
Pamiętaj, żeby zostawić do siebie kontakt i napisać w jakim regionie Polski działasz.
Niech Cię znajdą nowi klienci!
Pan Strach
WeraK
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 21, 2013 8:32 am

Re: Hydraulicy

Post autor: WeraK »

Ja korzystałam ostatnio z usług <ocenzurowano> i uważam, że są bezkonkurencyjni. Działają w Warszawie i okolicach. <i znów ocenzurowano>
Ostatnio zmieniony sob cze 01, 2013 8:41 pm przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: link usunieto. Złamanie regulaminu
kulka
Świeżak na forum
Posty: 15
Rejestracja: wt maja 28, 2013 4:19 pm

Re: Hydraulicy

Post autor: kulka »

Hop, hop, a może jakiś hydraulik w Olsztynie?
Nie ma nikogo sprawdzonego, a szykuje się mały remont, więc warto byłoby mieć jakiś kontakt pod ręką.
artystka
Zaglądacz forumowy
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 19, 2013 9:13 am

Re: Hydraulicy

Post autor: artystka »

Sprawdzonego hydraulika mogę polecić tylko w Lublinie. Usługi hydrauliczne świadczy firma Inserw. Dobrzy fachowcy, uczciwy i szybko wykonujący pracę. Oferta - montaż: instalacje sanitarne, instalacje grzewcze, kotłownie, ogrzewanie podłogowe itd.

Dane:
ul. Wyzwolenia 62 w Lublinie
607-995-535
buderus.inserw@vp.pl
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Hydraulicy

Post autor: mariel »

Ja mogę dodać namiary na solidnego i niezbyt drogiego hydraulika w Krakowie. To firma pana Andrzeja Orłowskiego http://hydraulikon.pl/ działająca jako pogotowie hydrauliczne, a więc przez całą dobę, nawet w dni świąteczne. Jakość usług powinna zadowolić każdego.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Hydraulicy

Post autor: kapitalna »

U nas w rejonie bardzo dobre opinie ma hydraulik gdańsk , jest to pogotowie hydrauliczne w zasadzie i działa 24/7 więc jak jest jakaś awaria to zawsze można dzwonić. Poza tym zajmują się też takimi rzeczami jak montaż urządzeń sanitarnych, podłączenie wod-kan , a także instalacjami gazowymi
ODPOWIEDZ