Usługi księgowości online?

Pozamiatam, posprzątam, itp... usługi o charakterze wnętrzarskim
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Usługi księgowości online?

Post autor: Aleksandra »

Czy korzystacie u siebie z takich usług typu księgowość online?
A jeśli tak, to z jakich systemów?
U nas w firmie z tego co wiem to jest http://www.infakt.pl/ , ale mam też masę znajomych, którzy jakoś z taką formą rozliczania się (online) nie są za pan brat i normanie korzystają ze standardowych biur księgowych.
A jak u was jest, z postępem, czy z tradycjami? ;)
Pan Strach
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Usługi księgowości online?

Post autor: Zbig55 »

Mieliśmy pewien lokalny problem, to zleciliśmy stacjonarnej księgowości Tradycja, bo wciąż nam się wydaje, że dokumenty zginą, kiedy wysyłamy je w sieć :)
Ola30N
Zaglądacz forumowy
Posty: 39
Rejestracja: śr mar 26, 2014 7:48 pm

Re: Usługi księgowości online?

Post autor: Ola30N »

ale ten problem dotyczył ksiegowości czy czego właściwie, bo nie wiem czy zerknąć na tego linka czy nie...?
designfactory21
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 22, 2014 8:27 am

Re: Usługi księgowości online?

Post autor: designfactory21 »

Polecam ifirmę. Korzystam z ich usług od 2012 roku, jakoś od lipca. Fajny support, dobry kontakt no i w sumie intuicyjny interfejs panelu.
Awatar użytkownika
Brodacz876
Zaglądacz forumowy
Posty: 87
Rejestracja: pt cze 20, 2014 12:11 pm

Re: Usługi księgowości online?

Post autor: Brodacz876 »

Nie polecam. NIe raz się na nich przejechałem już ;) lepiej iśc do zwykłej księgowej ;)))


Pamiętajmy że nie widzimy twarzy osoby z którą rozmawiamy ;)
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Usługi księgowości online?

Post autor: kalioppe »

Mnie też to nie przekonuje.
Księgowosć to zbyt poważna spraw, by zajmować się tym online.
W sieci to ja mogę pogadać ze znajomymi albo pograć w gierki w stylu tej: http://dogry.pl/ikariam . Księgowość wolę mieć prawdziwą.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Usługi księgowości online?

Post autor: kangurka »

Ja też wolałabym chyba jednak zwykłą księgowość. Na pewno łatwiej jest załatwić i omówić pewne kwestie w cztery oczy.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Usługi księgowości online?

Post autor: siedemosiemdwa »

Tak naprawdę jak korzystamy z tradycyjnego biura rachunkowego to możemy też niektóre sprawy załatwiać drogą elektroniczną. Korzystam z usług księgowości we Wrocławiu i często zdarza mi się podsyłać jakieś dokumenty mailem.
stobejczyk
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: sob lip 20, 2013 9:42 pm

Re: Usługi księgowości online?

Post autor: stobejczyk »

Dziś to chyba nie sposób nie skorzystać z usług elektronicznych. Chyba już mało kto wypełnia papierowy PIT roczny. Ja mam np. program www.pit.FundacjaPociecha.pl To jest program d generowania deklaracji a jednocześnie kontakt do Fundacji Pociecha
która potrzebuje naszego 1% Fundacja Pociecha pomaga dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Obecnie mamy podopiecznych w wieku od 6 do 18 lat. Wspieramy świetlice środowiskowe – zapewniamy dzieciom bezpieczne miejsce po szkole, opiekę, ciepły posiłek i pomoc w nauce. Pomagacie fundacjom?
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Usługi księgowości online?

Post autor: kapitalna »

To fakt i wcale mnie to nie dziwi bo papierowa forma jest po prostu niewygodna i skomplikowana. Dużo łatwiej jest korzystać z programów online, które w zasadzie wszystko za nas obliczają, a jeśli mamy jakieś wątpliwości co możemy odliczyć to można też wszystko w internecie przeczytać https://www.pitax.pl/wiedza/poradniki/u ... 9-za-2018/ . Tradycyjna forma odchodzi już do lamusa
ODPOWIEDZ