Jak odchudzić faceta?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Jak odchudzić faceta?

Post autor: malwa »

Są jakieś specjalne diety dla panów? Sporo się mówi o kobiecych ale czy są też dobre dla faceta?
Pan Strach
ulkapulka
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 30, 2016 7:37 pm

Re: Jak odchudzić faceta?

Post autor: ulkapulka »

Wiesz co każdy organizm potrzebuję innego traktowania. Zobacz ile na tej stronie jest ciekawostek spam , twój afcet ma w czym wybierać. :)
krystyna
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 31, 2016 10:20 pm

Re: Jak odchudzić faceta?

Post autor: krystyna »

Wprowadź mu dietę, ale nie taką restrykcyjną, że się na Ciebie obrazi, ale najlepiej, jakbyście razem zaczęli po prostu jeść zdrowo. Na stronie spam możesz poradzić się specjalisty, dodatkowo już tam zobacz, ile jest "zwykłych" produktów, ale bez żadnych ulepszaczy, zdrowych. Spróbuj od zdrowej żywności, do tego trochę ruchu i efekt murowany! Powodzenia.
blenders912
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:48 pm

Re: Jak odchudzić faceta?

Post autor: blenders912 »

ja 5 lat temu ważyłem 85 kg przy wzroście 174 cm i wyglądało to straszenie a że była zima to postanowiłem coś z tym zrobić i kupiłem rowerek stacjonarny na allegro i sobie jeździłem 4 razy w tygodniu na początku 20 potem coraz więcej minut tak po 45 jest już ok i najważniejsze dieta przestałem pić soki słodzone cole soki jabłkowe pomarańczowe itp. jogurty owocowe po prostu trzeba odrzucić cukier chipsy :) i sie chudnie proste po 2 miesiącach miałem juz 77 a teraz cały czas utrzymuje wagę na poziomie 75 kg to nie problem bo już mam zdrowsze nawyki i uważam co jem wiadomo bez przesady ale nie jem tak jak dawniej
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak odchudzić faceta?

Post autor: designerka »

No to gratuluję! Wiele osób jak się zaweźmie, to faktycznie bardzo szybko odczuwa efekty. Gratuluję! Świetna robota!
Jokata
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt lip 26, 2016 5:29 pm

Re: Jak odchudzić faceta?

Post autor: Jokata »

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zmuszenia faceta do uprawiania jakiegoś sportu :mrgreen:
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jak odchudzić faceta?

Post autor: Hyorin »

Zapisz faceta na siłownię i jeszcze warto, żeby ktoś ułożył mu dobrą dietę. Podczas takiego dużego wysiłku na siłowni lepiej zjeść filet z piersi kurczaka zamiast szejka białkowego o czym na merzdorf.pl/blog/aktualnosci/duza-zawartosc-bialka-w-diecie-czyli-klucz-do-sukcesu jest napisane. Warto pomyśleć o takich przekąskach.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Jak odchudzić faceta?

Post autor: Zbig55 »

recepta najlepszą będzie odpowiednia dieta. Do tego ruch, uprawianie sportu, powinno dać rezultaty.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Jak odchudzić faceta?

Post autor: Kaska32 »

Są diety odpowiednie dla mężczyzn, ale chyba w każdym przypadku i tak najważniejszy jest ruch. A więc najlepiej, żeby ktoś po prostu uprawiał regularnie sport.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Jak odchudzić faceta?

Post autor: Yosia »

Są osoby, na które działa odchudzająco kawa. U mnie rzeczywiście nieco zmniejszyła łaknienie, dlatego nawet zainwestowałam w dobry ekspres do kawy https://www.morele.net/agd/kuchnia-i-go ... eniowe-277 ale nie przewidziałam jednego. Że przy kawie będę miała straszną ochotę na słodycze. Więc trochę jestem w punkcie wyjścia.
ODPOWIEDZ