Dzieciaki polubią tekturowe zabawki?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Pumpilka
Bardzo stały bywalec
Posty: 378
Rejestracja: pt gru 21, 2012 3:31 pm
Lokalizacja: Polska, Anglia, Ameryka - gdzie mnie rzuci:)

Dzieciaki polubią tekturowe zabawki?

Post autor: Pumpilka »

Myślicie, że dzieciaki polubią tekturowe zabawki?
Zastanawiam się czy kupić coś takiego pod choinkę.
Pyzata
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Dzieciaki polubią tekturowe zabawki?

Post autor: Anita12 »

Czemu nie?
Takie zabawki są dość popularne i często rozwijają u dzieciaków kreatywność.
Tutaj hulahoppl/wiadomosc/zabawki-z-tektury-i-papieru-jakie-zabawki-kartonowe-i-papierowe-dla-dzieci/2703/ poczytaj sobie o nich coś więcej.
Piszą tam, jaki w ogóle masz wybór.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Dzieciaki polubią tekturowe zabawki?

Post autor: kangurka »

Nie sądzę, by tekturowe zabawki zajęły dziecko na dłużej, zwłaszcza małego urwisa. Poczytajcie sobie artykuł podsuwampl/najfajniejszy-prezent-dla-3-latka-z-czego-ucieszy-sie-trzyletni-chlopiec , wybór zabawki dla 3-latka to nie taka prosta sprawa, tym bardziej, że warto postawić i na aktywność fizyczną i na edukację. A najlepiej, by nasz wybór przypadł do gustu chłopcu.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Dzieciaki polubią tekturowe zabawki?

Post autor: Zbig55 »

Dziecko musi zając się zabawką na dłużej niż 10 minut. Inaczej jest strata pieniędzy na takie zabawki.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Dzieciaki polubią tekturowe zabawki?

Post autor: kapitalna »

Nie wiem jak z tekturowymi zabawkami, ale moje małe bardzo lubiły bawić się takimi drewnianymi klockami beepl/kolorowy-alfabet-drewniane-klocki_p16731.html . Bardzo solidne nawiasem mówiąc, przetrwały dwoje dzieci a jeszcze wyglądają bardzo dobrze :)
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Dzieciaki polubią tekturowe zabawki?

Post autor: martus566 »

Myślę, że taki prezent z pewnością spodoba się dzieciakom. Będzie on nie tylko ciekawą zabawką, ale również edukacyjną ;) Moja córcia od dłuższego czasu się takimi bawi natomiast teraz będę starała się zmienić je na klocki konstrukcyjne takie jak tutaj cobipl/klocki/ i też powinny się sprawdzić cudownie ;)
ODPOWIEDZ