Moda - co was najbardziej interesuje?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Hyorin »

A ja lubię rockowe dodatki, chociaż nie do każdego stylu pasują. I łatwo z nimi przesadzić.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

Rockowe dodatki takie jak bransoletki z ćwiekami czy skórzane kurtki, moim zdaniem są wciąż bardzo na czasie.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ramoneski są zawsze w modzie, więc taką kurtkę można w ciemno kupować. Mi się teraz podobają ubrania w stylu militarnym, a w szczególności te z wojskowymi naszywkami. W tym sezonie modne są też kurki parki w moro.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

Od dawna interesuję się modą, dlatego niedawno poczytałam o sukienkach oversize i wiecie co? One wcale nie muszą być bezkształtne i dodające kilogramów, a na zimę to wręcz rewelacyjna opcja.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: Majeczkaa »

Mnie to jak do siebie dobierać poszczególne produkty, które w moim przypadku są często nietypowe. Ostatnio np. kupiłam torebkę żeglarską z tego sklepu codezeropl/pol_m_PRODUKTY-150.html , bo bardzo mi się spodobała już kilka miesięcy temu. Kupilam ją nawet nie zastanawiając się, czy mam ją z czym połączyć, ale na szczęście okazało się, że z wieloma rzeczami genialnie wygląda,
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

Fajnie się czyta takie porady, zwłaszcza, że czasem naprawdę nie wiadomo co ze sobą zestawić, by dobrze wyglądać.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: siedemosiemdwa »

kangurka pisze:Fajnie się czyta takie porady, zwłaszcza, że czasem naprawdę nie wiadomo co ze sobą zestawić, by dobrze wyglądać.
Często korzystam ze stylizacji w internecie. Zawsze udaje mi się coś podpatrzeć.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: kangurka »

Ja lubię sukienki i zwiewne bluzki w stylu hiszpańskim, ale wiem, że nie każdej kobiecie taki styl będzie pasował.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: katarynka »

U mnie zmiany więc zastanawiam się co pojawi się w mojej szafie. Teraz jestem na etapie szukania sukienki na wesele przyjaciółki. Znalazłam wpis o sukienkach na wesele na lato portalmodowypl/sukienki-na-wesele-jakie-fasony-beda-modne-latem-2019/ i szukam dalej. Chciałabym przymierzyć kilka i później się zdecydować. Może akurat uda się coś znaleźć do świąt.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Moda - co was najbardziej interesuje?

Post autor: siedemosiemdwa »

Mi się bardzo podobają sukienki i bluzki hiszpanki. Tylko ich wadą jest to, że nie zawsze dobrze się trzymają, a nie lubię ubrań, które trzeba co chwilę poprawiać.
ODPOWIEDZ