Prezenty na świeta z Biedronki - okej czy siara?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Prezenty na świeta z Biedronki - okej czy siara?

Post autor: Dorota40 »

Prezenty na świeta z Biedronki - okej czy siara?
Trochę oszczedzam w tym roku i szukam pomysłów na tanio i fajnie, ale czy z Biedronki to nie będzie obciach nieco?
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
Aleksandra
Forumowy ekspert
Posty: 668
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:27 pm

Re: Prezenty na świeta z Biedronki - okej czy siara?

Post autor: Aleksandra »

Zupełnie nie rozumiem dlaczego to miałaby być siara?
Większość Polakó kupuje w biedronce, bo mają super ceny i naprawde jakościowo okej produkty, moje dzieciaki uwielbiają zabawki stamtąd i długo im one służą, więc nie ogarniam w czym problem?
Sprawdź biedronka gazetka zabawki- jakie sa świetne, nowe i markowe propozycje na świeta, jeśli chodzi o prezenty i to w bardzo dobrych cenach, ja bym nie miała żadnego problemu,w końcu w prezentach chodzi o to, żeby były fajne to raz, a dwa, żeby nie zbankrutować przy zakupach.
8-)
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Prezenty na świeta z Biedronki - okej czy siara?

Post autor: siedemosiemdwa »

Jeśli prezenty są dobrej jakości, to czemu nie? To, że coś jest z Biedronki, nie oznacza od razu, że będą gorsze niż te np. ze Smyka.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Prezenty na świeta z Biedronki - okej czy siara?

Post autor: kapitalna »

Biedronka nie ma złych produktów, wszystko zależy od tego co chce się kupić. Ja akurat wolę bardziej zakupy online ze względu na większy wybór produktów. No i takich klocków lego jak tu https://www.taniaksiazka.pl/klocki-lego ... _5646.html w biedronce raczej nie dostane
ODPOWIEDZ