Termometr

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Termometr

Post autor: Majeczkaa »

Zastanawiam się nad wyborem odpowiedniego termometru do domu, do pomiaru temperatury ciała. Wiadomo, że te stare, czy elektroniczne, które trzeba trzymać pod pachą nie zawsze są skuteczne jeśli chodzi o pomiar temperatury dzieciom. Często się wyrywają, wyjmują ten termometr, a wiadomo, trzeba ją jakoś zmierzyć. Teraz jest na runku dostępnych wiele termometrów na podczerwień, ale słyszałam, że niektóre zakłamują temperaturę i jak tu wybrać odpowiedni? Znalazłam firmę https://www.test-therm.pl/ trochę poczytałam i w sumie ma dużo produktów dla firm, więc raczej będzie dobra, ale czy ktoś skorzystał z jej usług? Muszę wybrać coś dobrego, konkretnego co posłuży mi na wiele długich lat, a nie tylko na chwilę, że znów szukać kolejnego. Bardzo mi zależy właśnie na takim termometrze na podczerwień, bo mam małe dziecko i nie wyobrażam sobie mierzenia temperatury zwykłym elektronicznym termometrem. Jeśli macie coś godnego polecenia, to też proszę podeślijcie.
ODPOWIEDZ