Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: designerka »

Na Mazurach są piękne jeziora. Najpiękniejsze! No i te lasy! Ja polecam Giżycko i Mikołajki.
Pan Strach
agata407
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 20, 2016 9:48 am

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: agata407 »

Na Kaszubach jest wiele pięknych jezior. Ostatnio z mężem i dziećmi byliśmy w Łyśniewie Sierakowickim . Cudowne miejsce. Pokoje mieliśmy zarezerwowane już szybciej , w bardzo eleganckim hotelu spam . Obsługa bardzo miła, folwark taki w moim stylu. Okolica na prawdę piękna, idealne miejsca na długie spacery. W sumie atrakcji tez dużo, my akurat byliśmy w zoo egzotycznym, w parku miniatur czy w domu do góry nogami. Dlatego polecam Kaszuby.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: designerka »

Czytałam niedawno o Kaszubach, bo się nad nimi zastanawiałam. Sama jednak chyba raz na zawsze oddałam serce Mazurom.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: Hyorin »

Ja lubię Jezioro Białe na Lubelszczyźnie. Pięknie tam jest, można odpocząć w spokoju i ciszy.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: siedemosiemdwa »

designerka pisze:Czytałam niedawno o Kaszubach, bo się nad nimi zastanawiałam. Sama jednak chyba raz na zawsze oddałam serce Mazurom.
Na Kaszubach nie ma aż tylu turystów. Dlatego wydaję mi się, że lepiej się tam wybrać niż na Mazury.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: designerka »

Jak komuś zależy na prywatności, to faktycznie lepiej jechać na Kaszuby. Mnie raczej ciągnie do ludzi, właśnie dlatego wolę jeździć na Mazury.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: Gemma »

Ciesze się, że trafiłam na ten wątek bo planuję wypad weekendowy ze znajomymi. Posprawdzam sobie Wasze sugestie :)
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: adik356 »

U nas ostatnio był spontan, wypożyczyliśmy auto na; 4mobilitypl/aktualnosci i korzystaliśmy z niego. Super sprawa, jak ktoś nie ma takiego auta a chce się gdzieś wybrać.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: designerka »

Jak nad jezioro to koniecznie na Mazury. Tam możecie wybierać spośród wielu malowniczych miejsc.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wypoczynek nad jeziorem - gdzie jechać?

Post autor: kangurka »

W Polsce jest wiele jezior, chociaż ja osobiście wole rzekę, jak dla mnie ważne jest przejrzyste a nie muliste dno.
ODPOWIEDZ