Rozrywka po pracy

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: anitalesz »

Spa! raz na jakis czas chodze do sienkiewicza.estetyka-dayspapl/ na relaks i bardzo kazdemu polecam ;)
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: kangurka »

Ja z kolei gotuję coś smacznego, czytam i spaceruję z psem. Spokojne życie po pracy najbardziej mnie odpręża.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: niewazne »

Również lubię gotowanie Kiedyś wydawało mi sie to trudne oraz myslałem, ze nie jest to dla mnie . Jednak im częściej gotuję tym bardziej mnie to wciąga oraz widzę,że staję się w tym coraz lepszy.
Moje inne zainteresowania to
historia - kiedyś chciałem bawić sie w odtwarzanie historyczne jednak zabrakło czasu
jak również muzyka, gram na gitarze, jednak ostatnio zabrałem się również za grę na perkusji:

drumstorepl/pl/401-werble

Mieszkam w domu tak wiec mam miejsce aby się uczyć. Można się naprawdę wyżyć po robocie ;)
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: Gemma »

Ja czytam, wypożyczam sobie kryminały i albo robię sobie przy tym dobrą, owocową herbatę albo raczę się lampką wina.
Kajka88
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:40 pm

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: Kajka88 »

Na szczęście ja znalazłam własny sposób relaks po pracy. Bardzo lubię słuchać muzyki i dużą przyjemność sprawia mi poznawanie nowych twórców. Ostatnio postanowiłam, że poznam polski hip hop. Wiele osób chwali tych artystów. Ja trafiłam na ten sklep https://preorder.pl/muzyka/2351203,kizo . Mają tam płyty znanych i cenionych artystów ze sceny hiphopowej. Ceny są przystępne, także warto ich sprawdzić.
cebulssa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw kwie 07, 2022 5:56 pm

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: cebulssa »

często po pracy coś tam zjem i po prostu padam na kanapę ;) relaksuję się przy ulubionym serialu, świetni są Nieobecni, oglądam każdy odcinek na playerze jak tylko się pojawi, jak lubicie seriale kryminalne to polecam
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: designerka »

Muszę sobie sprawdzić ten serial. No bywa, że faktycznie po pracy jedyne, na co ma się ochotę to kanapa i telewizja. Ja teraz jak jest tak ładnie, to staram się wychodzić z domu i korzystać z pogody, ale nie zawsze siły są.
asieczek
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 06, 2016 8:28 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: asieczek »

Ja zawsze relaksuję się u kosmetyczki. Mam swój gabinet, do którego regularnie uczęszczam i jest dla mnie to forma odpoczynku oraz psychoterapii. Ostatnio bardzo spodobały mi się efekty laseroterapii. Wiele dziewczyn ma obawy czy to nie jest groźne dla zdrowia (dla niewtajemniczonych artykuł https://sklep.femi.pl/pl/blog/Laseroter ... -temat/467 ) Po sobie widzę, że są świetne efekty i jestem bardzo zadowolona :)
sokolowski
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw gru 16, 2021 12:37 pm

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: sokolowski »

Po pracy to sadanie w wygodnej kanapie, pilot i TV. Dobra kablówka Elpos z bogatym pakietem i wystarczy. Wiecej nie trzeba. Zawsze jest coś do obejrzenia i zawsze się coś fajnego znajdzie. bezproblemowo.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: foxi11 »

Rozrywka to jedno a relaks to drugie, choć może i być dwa w jednym :lol: .Tak na poważnie, to po pracy każdy znajduje sobie zajęcie, które lubi. Czasami jednak trzeba zrobić coś dla siebie - tj dla ciała i dla ducha. Można w łazience stworzyć namiastkę spa i przygotować sobie odpowiednią kąpiel wraz odpowiednimi olejkami i świecami. Takie świece sojowe to fajna sprawa a producent świec zapachowych https://madamnatura.pl/producent-swiec-sojowych/ już zadbał o to by te ekologiczne świece pachniały jak lubimy.
ODPOWIEDZ