Rozrywka po pracy

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Rozrywka po pracy

Post autor: Dorota40 »

Rozrywka po pracy: co u was jest nr 1 własnej rozrywki ?
Czas i tak upłynie.
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: kangurka »

Zależy na co mam ochotę. Wychodzę z przyjaciółmi, czytam książki, oglądam filmy, uprawiam sport, gotuję. Opcji jest mnóstwo.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: kalioppe »

U mnie jest podobnie. Wszystko zależy od nastroju. Lubię i aktywny wypoczynek i zaleganie na kanapie.
Lubię też dobrą muzykę, dlatego teraz czytam o różnych gadżetach: morelenet/wiadomosc/akcesoria-do-ipad-co-warto-kupic-jak-wybrac/1854/ . Na pewno niebawem coś zamówię. A najlepsze jest to, że muzyka przydaje się i przy uprawianiu sportu i przy leniuchowaniu.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: siedemosiemdwa »

Głównie czytam. Ale jak mam czas i siłę to chodzę na spacery czy na spotkania ze znajomymi.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: Martis04 »

Hmmm najlepiej się rozruszać czyli siłka ;) Niestety ja nie mam sił na jakieś imprezy po pracy.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: adik356 »

Ja lubię po pracy wyprawy po lesie na odstresowanie lub pikniki. Biorę termos z herbatą twojlunchboxpl/37-termos i jedzenie i wyruszam często całą rodziną.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: Kaska32 »

Lubię wyjść ze znajomymi, poczytać książkę, pójść na koncert czy do kina. I spać, bardzo lubię spać.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: Hyorin »

Ja po pracy często nie mam już na nic siły. Mogę jedynie oglądać jakieś filmy czy seriale.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: Gemma »

moja rozrywką po pracy jest głownie zajmowanie się domem, rzadko gdzieś wychodzę tak dla rozrywki :(
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Rozrywka po pracy

Post autor: Majeczkaa »

Dla mnie rozrywką po pracy są zajęcia z jogi, na które chodzę od prawie pół roku i które dają mi bardzo wiele zwłaszcza jeśli chodzi o psychikę. Swoje zajęcia znalazłam dzięki tej stronie yogacompasspl/joga-gdansk-stare-miasto/ . Polecam zapoznać się z ofertą dostępną na tej stronie jeśli także chcecie ćwiczyć jogę i jesteście z Gdańska
ODPOWIEDZ