Jakie kamery do domu?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: kapitalna »

Chyba może być, w każdym razie jeśli jest to Twoje prywatne nagranie z Twojej posesji to raczej jest to najlepszy dowód. Też uważam, że w każdym domu powinna być kamera do nagrywania, wtedy sprawy można byłoby łatwiej rozwiązywać i łapać tych wstrętnych złodziei
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 387
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: niewazne »

Cześć wszystkim. 2 szybkie pytania:
1. Niedrogi a jakosciowo dajacy rade zestaw monitoringu zewnetrznego składającego sie z 4 kamer plus centralki to.... ? ( kamery zasilane po skretce )
2. Jaka centralka do drzwi z elektrozamkiem liczbowa do otwierania drzwi po kodzie ? Ktos uzywa i jestescie zadowoleni ?



czytam sobie o tych wszystkich kamerach do monitoringu Ale szczerze to nadal jest to dla mnie jedna wielka czarna magia.
Arek454
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: sob lip 10, 2021 6:03 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: Arek454 »

Jak chcecie sobie na działkę kupić dobrej jakości monitoring zewnętrzny, aby było to skuteczne zabezpieczenie przed kradzieżą i włamań tym bardziej jak często nie ma Was w domu to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę orllo gdzie możecie kupić na przykład model Z14 który 5x zoom cyfrowy, do tego zasięg trybu nocnego do 45 i do tego alarmy dźwiękowe oraz powiadomienia na telefon :)
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: dzoana »

Odwiedź ten sklep z elektroniką:e-media.com. Znajdziesz tam nie tylko kamery - ale też inne sprzęty, które przydadzą się w każdym domu. Zapoznaj się koniecznie bliżej z ich ofertą.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: designerka »

To temat na teraz dla mnie. Podobno Xiaomi ma całkiem spoko kamery. Ale ja nie testowałam. Szukam czegoś, co się sprawdzi też w smartfonie.
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: scesny »

Taki monitoring to fajna sprawa. Szczególnie na wakacjach. Tylko potrzeba by to było jakoś bezpiecznie wysyłane poza dom. No i dobry net w telefonie, co by dobry obraz mieć na swoje włości :) Bo oglądanie pikselozy raczej nie przejdzie, jak wybiera się dobre kamery. Najlepiej coś z 5G. W dobrej cenie ma Otvarta. Na nadajnikach Plusa, wiec całkiem sensowna technologia.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: kalinka »

Moim zdaniem alarm i monitoring to podstawa w dzisiejszych czasach. Każdy stawia obecnie na odpowiednie systemy ochrony. Dlatego jeśli szukacie kogoś, kto Wam takie systemy podłączy, to bardzo dobrym wyborem będzie firma elektryczna szczecin: anlukspl/firma .
rados
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 9:10 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: rados »

Fajnie jest pilnować dom z daleka. Szczególnie jak się jest na wakacjach. Im lepsza kamera tym lepiej. teraz na rynku już są dużo lepsze niż tylko te z fullhd. Nawet lepsze niż 2K. Daje to dużo lepszy obraz na to, co dzieje się na obserwowanym terenie. Więcej szczegółów. No i to też w pewnym sensie wymaga lepszego internetu, jeżeli chcemy zdalnie oglądać. Mam taki podgląd na działce ale mam tam mobilny internet z Otvartej, wić na mały pakiet internetu nie mam co narzekać :)
Awatar użytkownika
Dorota40
Forumowy ekspert
Posty: 600
Rejestracja: wt paź 23, 2012 7:28 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: Dorota40 »

W kwestii monitoringu to najlepiej oprzeć się na doświadczeniu wyspecjalizowanej firmy, która sama dobierze sprzęt jaki na danym obszarze będzie najbardziej optymalny :)
W moim domu skorzystałam z usług tych specjalistów https://rufexpro.com/oferta/ i nie narzekam :)
Czas i tak upłynie.
ODPOWIEDZ