Jakie kamery do domu?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Jakie kamery do domu?

Post autor: Kobite »

Pytanie może wydać się dość lakoniczne, ale jak przejrzycie sobie chociażby kamery do monitoringu IVEL - to zobaczycie, że jest kilka przynajmniej rodzajów tego typu kamer. Chodzi mi o to, żeby kamera była możliwie skuteczna, ale jednocześnie nie wygladała jak jakiś kaszalot, żeby dobrze komponowała się z elewacją. Jakieś pomysły oprócz tego co mają w ivel?
Pan Strach
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: enigmaa »

Nowe rozwiązania technologiczne są na stronie proszę czytać regulamin i nie umieszczać linkó w każdym poście - skasowane.
Tam także informacje i pokazy możliwości kompleksowych systemów.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: Majeczkaa »

Ja preferuję takie kamerki, które są raczej małe, niewidoczne, subtelne, ogólnie rzecz ujmując – dyskretne. Cenię też sobie mobilność rozwiązania – żebym mogła sobie w każdym momencie, kiedy tylko trafi mnie taki kaprys, otworzyć laptopa i popatrzeć sobie na mieszkanko, żeby odetchnąć z ulgą. Dla ludzi, którzy posiadają podobne preferencje jak ja polecam takie rozwiązanie - spy-centerpl/modul-kamery-ip-camev-543-wifi-do-samodzielnego-montazu-p-348.html . Mi już od jakiegoś czas służy bardzo dobrze i nie mam powodów do narzekań : ).
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: Zbig55 »

Firmy ochroniarskie maja dobre rozeznanie. Od nich weź usługę dozoru i sprzęt. W pakiecie taniej to wyniesie.
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: Yosia »

Nie tylko kamery są ważne, alarm i sam domofon również wiele dają. Polecam sprawdzić elektromaniacypl/product-pol-5278-DOMOFON-MOBILNY-GSM-VIDI-MGD-1.html gdzie mają takie sprzęty.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: katarynka »

Ile prądu pobierają takie kamery? Ile trwa gwarancja? Jesteście zadowoleni z waszych, jak długo już macie kamery?
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: Hyorin »

I gdzie takie kamery zakładacie? Tylko wokół domu czy gdzie jeszcze? I jaki jest tego koszt?
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: designerka »

Też jestem ciekawa, gdzie się montuje te kamery i ile to kosztuje. Ja nie wiem, czy to są koszty w które warto iść...
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: siedemosiemdwa »

Na osiedlu, na którym mieszka moja mama, zamontowano kamery. Wiadomo, musiało ich być więcej, ale i tak to był bardzo duży koszt.
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Jakie kamery do domu?

Post autor: katarynka »

Czy obraz z kamery może być wykorzystany jako dowód w sprawie, jeśli ktoś się złamie? Nie wiem już jak kształtuje się prawo.
ODPOWIEDZ