Wynajem samochodu do przeprowadzki

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: kalioppe »

Myślicie, że wynajem dużego auta na przeprowadzkę ma sens?
Znalazłam przykładową ofertę: wynajemdostawczycheu/ i poważnie się nad tym zastanawiam.
Wtedy mogłabym zapakować wszystkie rzeczy na raz i nie bawiłabym się w przewożenie ich na raty.
Co myślicie? Dobra opcja czy lepiej nie kombinować?
Pan Strach
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: kangurka »

Myślę, że na pewno jest to jakaś opcja. Można też zastanowić się nad wynajmem całej ekipy przeprowadzkowej wraz z samochodem.
Awatar użytkownika
Bimbek
Zaglądacz forumowy
Posty: 42
Rejestracja: śr lip 01, 2015 4:33 pm

Re: Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: Bimbek »

Jak wynajmować duże auto, to od razu z ekipą. Sąsiedzi się ostatnio wyprowadzali na własną rękę - ile oni kursów zrobili w tę i z powrotem, że na pewno paliwo ich drożej wyniosło niż wynajem ekipy. Poświęconego czasu, sił i nerwów nie wliczam.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: Zbig55 »

Bimbek wszystko napisał w temacie. Od razu duża firma, która specjalizuje się w takich przeprowadzkach fracht.pl/oferta/rodzaj/logistyka-mebli. Nie zawsze najtańsza, jest najlepszą usługą.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: designerka »

A może lepiej kupić samochód? Na sprzedajemy.pl znajdziecie wiele samochodów dostawczych. To całkowicie bezpłatny serwis ogłoszeniowy, więc ludzie bardzo chętnie go wybierają.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: enigmaa »

To wszystko zależy od tego ile rzeczy chce się przewieźć.
Dla nas najlepszą opcją było wynajęcie Fiata Ducato i przeprowadzka na własną rękę, wyszło znacznie taniej jak wynajęcie firmy przeprowadzkowej.
Dla zainteresowanych namiary na firmę REPSOL-CAR wypożyczalnia busów trójmiasto Gdańsk ul. Kartuska blisko Obwodnicy.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: Zbig55 »

Jeżeli przeprowadzka jest niewielka, to naturalnie, że nie muszą być to duże samochody. W wypożyczalniach dostępne są dostawczaki , którymi bez problemu przewiezie się rzeczy. Do pomocy kilku kolegów będzie potrzebnych, niestety :)
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: kapitalna »

Nie wiem czy jest sens wynajmować tylko samochód, przecież jeszcze ktoś do wnoszenia będzie potrzebny, poza tym nie wiem czy koszta nie będą podobne. Osobiście polecam korzystać z firmy, polecana jest TipTopTrans - Przeprowadzki - będziecie na pewno zadowoleni
Fifi34
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 3:28 pm

Re: Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: Fifi34 »

Nawet przy przeprowadzce można sobie poradzić z samochodem osobowym. Można w nim przewieźć mniejsze rzeczy, a do kombi zmieści się jeszcze więcej rzeczy, nawet stół czy krzesła. Widziałam, ze nowoczesną flotę ma ta wypożyczalnia https://beep.rent/wypozyczalnia/miasto/ ... ow-gniezno . Auto można mieć już po kilku minutach, wystarczy wypełnić formalności online. Ceny są niskie.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Wynajem samochodu do przeprowadzki

Post autor: arnika »

Tak naprawdę to nigdy nie wiemy, jaki samochód wynajmujemy lub kupujemy. Moje auto wydawało się być ok, a ciągle się psuje. Ostatnio pomagała mi pomoc drogowa, holowanie 24h na lawecie Łowicz i okolice: http://pomocdrogowa.lowicz.pl/ . Polecam Wam ich usługi w razie jakiejkolwiek awarii samochodu.
ODPOWIEDZ