Jakie mieszkanie kupić pod wynajem?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Jakie mieszkanie kupić pod wynajem?

Post autor: Zbig55 »

Pod wynajem najlepsza są małe metrażowo mieszkania. Dla studentów, singli, młodych małżeństw do najlepsze oferty najmu. W obsłudze procedur związanych z najmem warto skorzystać z ofert firm zewnętrznych.
Przeczytaj jak to zrobić dekoratordomu.pl/zarzadzanie-najmem-nieruchomosci-przez-firme-czyli-jak-zaoszczedzic-nie-tylko-czas/, aby mieć spokój i skoncentrować się tylko na zysku :)
Pan Strach
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Jakie mieszkanie kupić pod wynajem?

Post autor: malwa »

Na pewno musisz kupić atrakcyjne mieszkanie żeby na nim dobrze zarobić, najlepiej kupować takie z widokiem na morze albo w centrum miasta, mi się podobają apartamenty Drewnowska 43 w samym centrum Łodzi
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Jakie mieszkanie kupić pod wynajem?

Post autor: Zbig55 »

Tak zwane miasta studenckie to dobra lokalizacja mieszkania na wynajem. Takie dwupokojowe jest najlepsze.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Jakie mieszkanie kupić pod wynajem?

Post autor: Kobite »

Na pewno w ciekawej lokalizacji, gdzie albo samo położenie jest idealne, a jak nie to tak jak np. apartamenty gdańsk oliwa gdzie macie dosłownie kilka kroków do obwodnicy Trójmiasta, albo w drugą stronę do dworca PKP z któego SKM pojedziecie bez problemu w każdy rejon miasta. Jest to o tyle istotne, że studenci takie mieszkania dużo chętniej wynajmują, a jak będzie większe zainteresowanie to możecie w ten sposób wynegocjować lepszą cenę.
anitalesz
Zaglądacz forumowy
Posty: 58
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:45 am

Re: Jakie mieszkanie kupić pod wynajem?

Post autor: anitalesz »

To juz zalezy od Twoich preferencji :) Ja chciałam kupić mieszkanie nad morzem, na początek pod wynajem dla turystów, a za kilka lat może do przeprowadzki ;) Znalazłam bardzo fajne apartamenty: apartamentyrowypl/ i póki co jestem bardzo zadowolona, turystów jest sporo więc i inwestycja się szybko zwraca
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Jakie mieszkanie kupić pod wynajem?

Post autor: Majeczkaa »

Cóż, przede wszystkim warto trzymać rękę na pulsie w kwestii rynku nieruchomości. Jeżeli ktoś ma nieco odłożonego kapitału i chce zainwestować w coś poważniejszego, to na przykład warto rzucić okiem na apartamenty w Świerodowie-Zdroju. Wynajem skierowany byłby przede wszystkim do majętniejszych turystów, którzy przyjeżdżają do tych okolic. Tych natomiast nie brakuje, bo to znany teren turystyczny, który znany jest z szlaków górskich, ośrodków narciarskich oraz – chyba nawet najbardziej – niezwykle wysokiej jakości powietrza, zwłaszcza w porównaniu z większością Polski. Cenę za wynajem zawołać można będzie dość wysoką, bo to nie byle mieszkania, ale naprawdę apartamenty wysokiej klasy, które zaopatrzone są w bardzo wiele rozwiązań typowych dla technologii inteligentnego domu. Jeżeli kogoś ta oferta zainteresuje, to polecam się jednak pośpieszyć, bo trwa już II etap sprzedaży.
ODPOWIEDZ