Przeprowadzka

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kolorowa
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: pn lis 23, 2015 5:11 pm

Przeprowadzka

Post autor: Kolorowa »

W najbliższym czasie bedę musiała się przeprowadzić. Szukam dlatego też najbardziej odpowiedniej firmy od przeprowadzek. tak by znali się na rzeczy i by ceny nie były za bardzo wygórowane. Wstępnie udało mi się znaleźć tą firmę spam mają bardzo ciekawą ofertę i wydaję się być godni zaufania. A wy kogo możecie polecić?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Przeprowadzka

Post autor: Hyorin »

Mnie czeka przeprowadzka za tydzień, ale poproszę znajomych o pomoc, to nie jest daleko, więc damy radę.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Przeprowadzka

Post autor: Zbig55 »

Duża ta przeprowadzka? Kuzyn na wsi przeprowadzał się na przyczepach rolniczych jak te ze sprzedajemy.pl, dobrze, że deszcz ich nie spotkał :lol: . Z doświadczenia wiem, że rozsądniej zatrudnić firmę niech odpowiada za potłuczone talerze :)
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Przeprowadzka

Post autor: AlaKawa »

Ja mam za sobą już dwie przeprowadzki i muszę się tutaj przyznać, że wręcz nie znoszę towarzyszącego im bałaganu. Dlatego też myślę sobie, że jeżeli jeżeli jeszcze raz przyjdzie mi przenosić się do innego mieszkania, na pewno zainwestuję w taki zestaw leifheitsklep.pl/zestaw-clean-twist-mop-p45930, bo nie dopuszczam do myśli sytuacji, kiedy to zostawiam po sobie coś nieposprzątanego bądź też brudną podłogę.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Przeprowadzka

Post autor: enigmaa »

O tym jak sprawnie zorganizować przeprowadzkę przeczytacie w tym artykule:
odzyskajdzien.pl/4711-przeprowadzka-jak-ja-madrze-zorganizowac
Ja skorzystałam z kilku rad tam zawartych i między innymi podzieliłam się niektórymi niepotrzebnymi mi już rzeczami, a niektóre sprzedałam.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Przeprowadzka

Post autor: kangurka »

Ja przeprowadzałam się kilka razy, ale to nic przyjemnego. Ale za to nowe miejsce może zaskoczyć. Pozytywnie.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Przeprowadzka

Post autor: Kobite »

Ceny to rzecz względna zależy kiedy się przeprowadzasz zależy jaki zakres przeprowadzki - ile noszenia, jak duże gabaryty. Można sobie sprawdzić na stronach bo niektóre firmy jak ta mają podane cenniki - przyjazneeu/?page_id=11 jeśli przeprowadzka ma być bardziej skomplikowana to spokojnie można spróbować się dogadać z firmą, żeby oszczędzić.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Przeprowadzka

Post autor: kangurka »

Ja pamiętam, że w mojej dawnej pracy była przeprowadzka i wtedy jeszcze firmy transportowo-uługowe nie były tak na porządku dziennym. Teraz jest o wiele lepiej.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Przeprowadzka

Post autor: JanaZCzech »

Napewno przydadzą Ci się <regulamin>, które ułatwia segregację danych rzeczy oraz znacznie ułatwią rozpakowanie. Jak wiadomo spakowanie całego dorobku, nie jest proste, dlatego warto cały proces sobie ułatwić chociażby po przez kupno właśnie kartonów.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Przeprowadzka

Post autor: kapitalna »

A już masz nagrany transport? Bo czasami okazuje się że taniej wyjdzie transport rzeczy kurierem, oczywiście wówczas konieczna jest przesyłka paletowa, ale z tym nie ma problemu, można taką tu znaleźć pogotowiepaletowepl/ . Ceny są dość konkurencyjne więc sobie sprawdź
ODPOWIEDZ