Po czym poznać dobrego dentystę?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: Kawowa »

Jak wybrać dobrego dentystę?
Czym się kierować? Jestem ciekawa czy macie swoje sprawdzone gabinety czy cały czas szukacie?
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: Anita12 »

Myślę, że tutaj najlepiej działa akurat poczta pantoflowa.
Oczywiście sporo informacji można też znaleźć w internecie, jak choćby tutaj: centrum.polkardpl/uslugi/stomatologia.html ale wydaje mi się, że też najwięcej możemy się dowiedzieć po prostu testując na sobie. Nie ma innej możliwości, żeby ocenić, czy dany stomatolog nam odpowiada czy też nie :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: designerka »

Nie ma jednej reguły. Dla każdego dobry dentysta to coś innego. Jedni wolą miłego, inni - profesjonalistę, ale mruka.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: malwa »

To prawda, z moim jest różnie, ogólnie każdy dentysta zadaje najwięcej pytań jak nie masz możliwości odpowiedzi bo masz coś w paszczy albo każe Ci ją szeroko otworzyć, ale jest bezstresowo i to dla mnie ważne. Zarejestrowałam nawet paragon w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów, mi się opel przyda i mój dentysta też wygra.
justynka
Świeżak na forum
Posty: 1
Rejestracja: pn lut 22, 2016 12:52 am
Kontaktowanie:

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: justynka »

dla mnie najlepszy lekarz to taki który na wstępie niebędzie krytykował mojego uzębienia , bo nie jest to miłe;)
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: Hyorin »

Po podejściu do pacjenta. Ja znalazłam dentystę od nowoczesnego leczenia stomatologicznego na implantmasterspoland.pl i jestem zadowolona z usług. Chodzę do niego już od roku.
trusia
Świeżak na forum
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 03, 2016 2:22 pm

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: trusia »

Chodzę prywatnie i dla mnie ważne żeby ze mnie nie zdzierał i namawiał na jakieś cuda, wystarczy że poda możliwości i poinformuje o cenie.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: malwa »

To prawda, też chodzę prywatnie ale u mnie koszt nie jest duży, zwykle raz w roku wizyta kontrolna i ewentualne piaskowanie, nie załapię się na drugi paragon do zarejestrowania w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów. :D
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: siedemosiemdwa »

Warto prześledzić osiągnięcia dentysty do którego się wybieramy. Możecie sprawdzić tu dra Tomasza Śmigla smigiel.net, który jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz uznanym specjalistą w zakresie implantologii. Jest też właścicielem branżowego czasopisma.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: Majeczkaa »

To niestety nie należy do łatwych rzeczy... Ja sama leczyłam się już u kilkunastu stomatologów i z mało którego byłam zadowolona. Teraz też szukam stomatologa, bo nie jestem zadowolona z leczenia przez obecnego dentystę. Już nawet wstępnie zdecydowałam się na ofertę stomatologa, którą znalazłam tutaj hippolitpl/ , ale popytam jeszcze w internecie o opinię na ich temat,
ODPOWIEDZ