Po czym poznać dobrego dentystę?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: katarynka »

Chodżę do mojej już wiele lat, naprawdę dobrze robi zęby, nigdy nawet plomba mi nie wypadła. Każdy ząb bez znieczulenia a jakoś wytrzymuje na fotelu - biorę to za plus.
Pan Strach
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: niewazne »

Leczenie stomatologiczne absolutnie nie powinno być bolesne. Sama byłam u wielu stomatologów bo z natury mam dość słabe uzębienie ( genetycznie bo praktycznie każdy mial w mojej rodzinie problem z zebami) oraz wiem obecnie jak znaleźć dobrego lekarza. Na pewno odradzam leczenie się na fundusz z uwagi na to, ze praktycznie nic nie jest na fundusz refundowane. MOżecie co najwyżej wybrać się na odkamienianie zebów ale nie ma możliwosci wstawienia konkretnej plomby.
Roman77
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:25 am

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: Roman77 »

Dużo w tym temacie zależy od tego, z jakimi zmagacie się problemami. Jeśli chodzi o przeglądy, to raczej każdy dentysta będzie w stanie Wam pomóc. Ja na stronie https://www.wlodarz-stomatologia.pl/oferta/ortodoncja czytałem o ortodoncji i uważam, że jeśli zmagacie się z takimi problemami, to nie powinniście zwlekać z podjęciem leczenia.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 282
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: Martis04 »

Jak dla mnie duże znaczenie ma precyzja i odpowiedni sprzęt. Moja dentystka zawsze używa do leczenia kanałowego mikroskopu, robi zdjęcia i przygląda się problemom z różnych stron, aby wybrać najlepszy sposób leczenia.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: dzoana »

Myślę, że warto zgłosić się do specjalisty i dopytać o takie kwestie. Z pewnością pomoże Tobie stomatolog w klinice dentalpro: https://www.dentalpropolska.pl/ . Ja jestem ich pacjentką i jestem bardzo zadowolona z usług.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: arnika »

Jeśli szukacie dobrego dentysty to zdecydowanie będzie to chirurgia stomatologiczna lublin: https://adpclinic.pl/chirurgia-stomatologiczna/. W ich ofercie znajdziecie takie usługi jak na przykład implanty czy chirurgia szczękowa. Polecam się z nimi skontaktować.
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: Lena_Ko »

Dopiero po wizycie przekonamy się tak naprawdę czy dentysta był dobry. Chociaż może on być i najlepszy na świecie, a wystarczy że nie będziemy dobrze się czuli na krześle u niego i już więcej go nie zobaczymy. ;) Ja dopiero dobrze poczułam się w Gabinecie Lubińska Stomatologia Ortodoncja w Szczecinie. :)
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: Gemma »

Dobry dentysta to taki, który proponuje znieczulenie;) I jest miły. Tak szczerze to nie wiem, trudno to ocenić.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: Hyorin »

Ja dalej szukam najlepszego, wydaje mi się, że po prostu trzeba trafić dobrze i nie ma żadnych wyróżników dobrego specjalisty
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Po czym poznać dobrego dentystę?

Post autor: duser »

Zależy Wam na tym, aby zadbać o zdrowie zębów i o ich piękny wygląd? Zależy Wam na tym, aby w końcu cieszyć się pięknym uśmiechem? Zawsze można zdecydować się na protezy zębowe. Fajnie informacje na ich temat znajdziecie na stronie http://www.fanatici.pl/finanse/czym-sa-protezy-zebowe/ .
ODPOWIEDZ