Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Anita12 »

Jak leczycie zęby?
Czy waszym zdaniem są w ogóle jakieś różnice w leczeniu na NFZ a w leczeniu prywatnym?
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Kawowa »

Ja od lat nie byłam u dentysty w ramach NFZ, ale kiedyś tak się leczyłam.
Niestety wszystko do poprawki. Ostatecznie chyba lepiej wybulić, w takich miejscach jak np. stomatolog z Olsztyna w Centrum Polkard, ale za to mieć zrobione solidnie.
Przecież to też nie służy zębom, takie wiercenie non stop w tym samym miejscu, żeby każdy dentysta poprawiał po poprzednim.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: malwa »

Zgadza się miałam tak samo i od jakiegoś czasu też tylko z prywatnej przychodni korzystam :D
mariel
Zaglądacz forumowy
Posty: 52
Rejestracja: pt lip 31, 2015 9:50 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: mariel »

Zdecydowanie prywatnie leczę zęby i to od wielu lat. Nie mam jakoś zaufania do solidności dentystów na NFZ.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: designerka »

Pewnie, że najlepiej iść prywatnie. Ja sama właśnie znalazłam specjalistę stomatologa z Wrocławia na implantmasterspoland.pl i zamierzam się umówić na wizytę. Lekarz ten jest jednym z najwybitniejszych implantologów w kraju, więc można mu zaufać.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Hyorin »

Na NFZ to chyba chodzą tylko odważni. Wiadomo, że lepiej iść prywatnie, nawet obsługa jest lepsza.
martus566
Zaglądacz forumowy
Posty: 41
Rejestracja: śr lut 10, 2016 9:09 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: martus566 »

Ja również wolę nie ryzykować i zawsze wybieram się do stomatologa na wizyty prywatne. Mieszkam w stolicy, stomatologów jest tam bardzo wiele, ale aby trafić na naprawdę dobrego specjalistę to nie lada wyczyn. Ja takiego znalazłam http://odent.pl/kontakt/ i bardzo sobię chwalę. Mają w Warszawie dwa oddziały i świadczą usługi na prawdę na wysokim poziomie.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Gemma »

zdecydowanie prywatnie, państwowo to pożal się Boże. Swoją droga to okropne że żeby zostać obsłużonym jak należy, to trzeba płacić.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Zbig55 »

Prywatnie, inne podejście lekarza :) No moze są wyjątki nie ma co wszystkich wrzucac do jednego worka.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: designerka »

Ja też jestem za lekarzem przyjmującym prywatnie. Zupełnie inny poziom świadczenia usług. Prawda?
ODPOWIEDZ