Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: malwa »

dokładnie, mam wrażenie że lekarze na NFZ robią nam łaskę że nas leczą a przecież my za to płacimy grubą kasę, też powinni nas zrozumieć
Pan Strach
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Zbig55 »

Większość pacjentów wybiera leczenie na wysokim poziomie, a już do specjalistów to normalna rzecz http://implantmasterspoland.pl/dla-pacj ... implantach. Może kiedyś nasza państwowa służba zdrowia odbuduje się.
Jokata
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt lip 26, 2016 5:29 pm

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Jokata »

Lepiej chyba prywatnie iść, bo zrobią wtedy porządnie i nie trzeba będzie się niczego obawiać :D
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Zbig55 »

Jestem tego samego zdania. Nie wiem ale wydaje mi się, że stosuja inne materiały w prywatnych gabinetach.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 283
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Martis04 »

Niestety rzadko kiedy można spotkać stomatologa, który za darmo zrobi dobrze zęby. ;/ Najlepiej iść na wizytę prywatną, choć jestem tego zdania, że trzeba poczytać informacje w internecie i spytać o opinie najbliższe osoby. Ja ostatnio czytałam artykuł o kwalifikacjach dla wstawiania implantów. Zamierzam iść na wizytę i szukam dobrej kliniki, jeszcze się dobrze nie rozejrzałam. Czy możecie mi kogoś polecić? Orientuje się w tym temacie?
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: designerka »

Tacy lekarze są na wagę złota. Ja na szczęście mam już dentystę z którego jestem bardzo zadowolona. Jest profesjonalistą.
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Kobite »

Prawda jest taka, że większość dentystów przyjmuje i na to i na to, więc dobrym układem jest chociażby dogadanie się z dentystą, że jedna wizyta będzie na koszt NFZ, a jedna będzie prywatna i to jest idealne rozwiązanie. Sami chodzimy do Bydgoszczy do Prisma Dent - http://dentysta-bydgoszcz24.pl/stomatolog/ i nie ma problemu z takim rozwiązaniem i polecam je każdemu bo jest w miarę uczciwe.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: designerka »

Chyba większość z nas chodzi prywatnie. Nie dość, że nie czeka się długo na wizytę, to jeszcze jest znacznie lepsza obsługa i substancje używane do wypełnienia.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: Majeczkaa »

Ja już od dawna nie leczę się u dentysty na NFZ i wybieram tylko prywatne gabinety stomatologiczne. Jednak nie do końca jestem zadowolona z tego jak obecny dentysta leczy moje zęby i szukam innego, który także wykonywałby protezy, bo chcę zafundować mojemu dziadkowi protezę. Myślę jak na razie o stomatologu, którego oferte znajdziecie pod tym linkiem http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomato ... rotetyczne , ale musze to dobrze przemyślec
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Dentysta prywatnie czy na NFZ?

Post autor: katarynka »

Chodzę prywatnie ale nawet nie płacę dużo za wizytę.A wy jak robicie? Na nfz chyba tez dobrze robią zęby?
ODPOWIEDZ