Warto mieć telewizję przez internet?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: Anita12 »

Ktoś z was korzysta może z takich rozwiązań?
Jestem ciekawa jaki macie do tego stosunek i czy waszym zdaniem tv przez internet to przydatna usługa.
Sama mam takie momenty, że mam ochotę zamówić sobie coś takiego...
Pan Strach
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: designerka »

Ja mam kablówkę i internet. Czasami oglądam też niektóre programy na smart tv. Wszystko dzięki telewizji internetowej.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: siedemosiemdwa »

Czasami oglądam programy telewizyjne w internecie. Nie zawsze mam czas, by śledzić je na bieżąco.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: designerka »

A to ja także. Odkąd jest TVN Player, to oglądam programy w dogodnych dla mnie momentach. Często jako tło do prasowania.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 286
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: Martis04 »

Ja oglądam wszystkie programy/seriale/firmy na komputerze. ;) W internecie jest moc! Dla mnie jest to wygodne.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: siedemosiemdwa »

A oglądacie wtedy te programy na telewizorze, czy na komputerze? Ja mam akurat SMART TV, który umożliwia taką opcję.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: Majeczkaa »

Ja mam Internet stacjonarny i telewizję w UPC. Szybki Internet, nic nie zamula, niezależnie, czy pracuję na komputerze czy mam włączonego youtuba w telefonie po wi-fi. W tym samym czasie mąż zazwyczaj odpisuje na służbowe maile lub ogląda mecz online, ale na prędkość nigdy nie narzekamy. Na ich stronie można znaleźć więcej informacji, jakby ktoś z Was był zainteresowany tematem: https://www.upc.pl/internet/. TV co prawda oglądam rzadko, ale mam kilka ulubionych kanałów, które w UPC odbierają w HD ;)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: kangurka »

Ja mam z Orange i jestem zadowolona, z kolei znajomi nabrali się na światłowód i teraz bardzo żałują.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: siedemosiemdwa »

Obecnie opłaca się łączyć usługę internetu i telewizji światłowodowej. Widzę, że korzystne pakiety ma ten lokalny dostawca: http://zgranapaczka.pl/. Natomiast jeśli chodzi o internet mobilny, to dla mnie jest zbyt niestabilny i nie tak szybki, jak światłowód.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: Hyorin »

Ja czasem oglądam telewizję w Internecie, szczególnie jakieś tematyczne kanały. A tak to wystarcza mi telewizor.
ODPOWIEDZ