Warto mieć telewizję przez internet?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: siedemosiemdwa »

Sprawdź ten artykuł, jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie w internecie można oglądać filmy i seriale. U mnie podstawa to oczywiście Netflix i HBO GO.
Pan Strach
malamisia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw maja 27, 2021 6:37 am

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: malamisia »

Szczerze ja mam kablówke i tak uważam że kanałów jest dużo a nie wszystkie da się ogladać bo nie wiedaomo co oglądać he :)
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: Martis04 »

Ja od lat nie oglądam tradycyjnej telewizji, tylko netfiks, ewentualnie HBO go, jest tam znacznie więcej ciekawych treści.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: malwa »

W sumie podobnie jak ja, też niedawno szukałam dobrego dostawcy telewizji ale też internetu który pozwalałby mi na bezstresową pracę zdalną. Takiego który nie zacina się i nie zwalnia jak korzysta z niego więcej osób jednocześnie
scesny
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 2:08 pm

Re: Warto mieć telewizję przez internet?

Post autor: scesny »

malamisia pisze: śr cze 16, 2021 9:46 am Szczerze ja mam kablówke i tak uważam że kanałów jest dużo a nie wszystkie da się ogladać bo nie wiedaomo co oglądać he :)
Zawsze się coś znajdzie :) Moim zdaniem kablówka nadal wypada ciekawiej niż takie rozwiązania przez net. Nawet są już kanały 4K. Na pewno Elpos takie już wprowadził. Inni pewnie też. No i sporo w kablówkach kanałów z dokumentami, a tego w VOD mało jest.
ODPOWIEDZ