Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: designerka »

Ja też wolę kupować nowe ubrania, zwłaszcza online. To dla mnie duża wygoda. Najpierw szukam sobie artykułów na temat tego, co jest modne. Przykładowo z tego tekstu: fashionportal.pl/top-5-modeli-sukienek-na-impreze dowiedziałam się, jakie są najlepsze sukienki na imprezę. Później wchodzę na Domodi i wyszukuję podobnych. Dzięki temu mam firmowe, modne i niedrogie.
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: Hyorin »

Ja lubię niektóre marki i często najpierw w takich firmowych sklepach szukam ubrań. A inspirujecie się może artykułami z sieci odnośnie mody? Mam na myśli takie wskazówki jak na celniepl/zakiet-damski-jak-nosic . Wydaje mi się, że łatwiej kupić jakieś ubranie, jak trochę się o nim wie.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: Majeczkaa »

Ja moze nie noszę wszystkiego markowego, ale lubię produkty dobrej jakosci zwłaszcza jeśli chodzi o dodatki. Dlatego też ostatnio kupuje sporo produktów w sklepie Codezero. Ostatnio kupiłam tam torbę z tej oferty codezeropl/product-pol-36-Mala-Torba-Plazowa.html , którą nosze kilka razy w tygodniu, bo często bywam nad morzem.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: kangurka »

Dziewczyny, są sposoby, by ubrać się tanio i modnie! Poczytajcie styleopl/jak-tanio-sie-ubrac-4-sposoby-na-tanie-i-modne-ubrania-buty-dodatki/ . Nie trzeba wydawać fortuny, by wyglądać stylowo, oryginalnie i super na czasie.
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: Zbig55 »

Firmowe stroje z założenia powinny byc lepsze jakościowo. Odzież z drugiej ręki to oszczedność w zakupach.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: Martis04 »

Dla mnie nie ma różnicy. Czytałam dziś o żakietach, które wyszczuplają sylwetkę szczuplejszapl/jak-wybrac-marynarke-i-zakiet-aby-wyszczuplic-talie-i-ramiona/ jakie kombinacje nosicie, żeby dobrze wyglądać? Macie jakieś porady dla mnie na ten temat? Jakie kolory zestawiacie ze sobą?
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: siedemosiemdwa »

Przecież w secondhandach też można kupić firmowe ubranie... Jak się ma cierpliwość, to można znaleźć lepsze rzeczy, niż w sklepach.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: kangurka »

Zgadzam się, często tam zaglądam i wyszukuje fajne ciuszki. Co nie oznacza, że nie korzystam z sieciówek -tam też można znaleźć coś ciekawego.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: siedemosiemdwa »

Wszystko zależy od tego, jak potrafisz szukać. I to w sumie nieważne, czy kupujesz w sieciówkach, czy w klasycznych sklepach.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: kangurka »

Ta umiejętność szukania przydaje się zwłaszcza w second hanadach. Nie znaczy to, że nie można tam niczego znaleźć, wręcz przeciwnie. ale jeśli zależy nam na czymś oryginalnym musimy przerzucić sporo ciuszków.
ODPOWIEDZ