Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: designerka »

Kiedyś miałam więcej czasu i bywałam w second handach. Dzisiaj wolę jednak firmowe ubrania. Nie oznacza to jednak, że są trwalsze niż te z marketu.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja nie mam cierpliwości do szukania w second handach. Ale mojej koleżance udaje się dzięki temu kupować ładne ubrania, więc jest to jakieś rozwiązanie.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: Hyorin »

Ja wolę markowe ubrania i oczywiście nowe. Często można trafić na jakieś fajne promocje w sieciówkach. Jeżeli ktoś rozgląda się za eleganckimi sukienkami to warto obejrzeć kolekcje Orsay. Na udziewczynpl/Artykul/23979 przeczytać można czym się takie ubrania wyróżniają.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: designerka »

Dawniej - jak miałam więcej czasu - chodziłam do second handów i szukałam w nich ubrań. Dzisiaj stawiam na nowe. Czy markowe? Różnie to bywa.
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: Mikowicz »

Ja wolę firmowe, dłużej mi się sprawdzają, second hand jakoś zawsze szybko się wykańcza...:)
Poza tym nie żebym była jakaś dziana, czy coś,
po prostu wykorzystuję różne wyprzedaże markowych rzeczy, rabaty czy ostatnio gazetki promocyjne z ding.pl -
sprawdzam sobie w aplikacji elegancko co tam gdzie jest taniej,
jaka nowość, zniżka itd i wtedy szybko mogę sobie to kupić, zanim okazja się skończy.

W ogóle w tym roku stawiam na przeceny i okazje. Więcej a mniej kasy z portfela ucieka.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: kapitalna »

Znaczy tak, jeśli mówimy o dorosłych to chyba już kwestia tego jak lubimy się ubierać po prostu. A jeśli chodzi o maluszki to na pewno nie firmowe, szkoda kasy . Można dostać ładne i tanie bluzki i koszulki dla dzieci na Ceneo.pl, więc daleko nie trzeba szukać. A każdy zaoszczędzony grosz można wydać np. na jakieś zajęcia dodatkowe
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: kapitalna »

Nie kupuję w sklepach z odzieżą używaną bo zwyczajnie nie potrafię nic tam znaleźć. W sklepach w galeriach handlowych też dla mnie za duży tłok, wszystkie ubrania poupychane na małej przestrzeni :( najlepiej mi dlatego idą zakupy internetowe. Kupić można wszystko, ostatnio robiłam zakupy na wakacje do Tajlandii olivepl/na-plaze/dodatki/tunika-plazowa.html . W galerii nie znalazłam letniego prawie nic, gdyby nie sieć miałabym problem.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: JanaZCzech »

Jeżeli chodzi o ubrania dla najmłodszych to ciekawe rzeczy mają u nich szafeczka.compl Zawsze staram się szukać unikatowych modeli ciuchów, jedynych w swoim rodzaju oczywiście w miarę możliwości i z zdrowym rozsądkiem.
Roman77
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt gru 14, 2021 8:25 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: Roman77 »

Ja też korzystam z takich poradników, bo jednak cenię sobie swój wygląd. Ostatnio trafiłem na artykuł https://styl.interia.pl/artykul-sponsor ... Id,5675749 i jestem pod wrażeniem tego, jak dobrze damskie kurtki mogą zadziałać w eleganckich stylówkach. Jeśli interesują Was takie połaczenia, to śmiało możecie przeszukać inspiracji w internecie.
Martis04
Bardzo stały bywalec
Posty: 278
Rejestracja: pn cze 27, 2016 7:47 am

Re: Ubrania - firmowe czy z secondhandu

Post autor: Martis04 »

Uważam, że secondhandy są jak najbardziej w porządku. Nie raz kupiłem w takim sklepie świetne, markowe ciuchy.
ODPOWIEDZ