Konsola xbox?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Konsola xbox?

Post autor: Kawowa »

Jaka konsola lepsza?
Czytałam tutaj gameplatformpl/konsola-xbox-scorpio-specyfikacja-techniczna/ coś o jednym z modeli xboxa.
Myślicie, że jest więcej zwolenników xboxa czy może raczej PS?
Co wam bardziej odpowiada?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Konsola xbox?

Post autor: Hyorin »

Ja bym nie kierowała się ceną i brała najnowszy model, bo tki sprzęt szybko się "starzeje".
Jokata
Zaglądacz forumowy
Posty: 56
Rejestracja: wt lip 26, 2016 5:29 pm

Re: Konsola xbox?

Post autor: Jokata »

Myślę, że wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Jednemu bardziej spasuje ta konsola, drugiemu tamta :mrgreen:
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Konsola xbox?

Post autor: Lena_Ko »

Wszystko zależy od Twoich preferencji, konsole różnią się niektórymi grami, stylem padami etc. Tutaj znajdziesz konsolę xbox jak i wiele gier czy akcesoriów do niej. Konsola w domu musi być, czasami fajnie pograć ze znajomymi.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Konsola xbox?

Post autor: kapitalna »

U siebie mamy xbox i nie narzekam, ale wiem że znajomi z ps też są bardzo zadowoleni. Widzieliście że w przygotowaniu są nowe modele? Na twojecentrumpl/playstation-5-czy-xbox-series-x-co-wybrac-info-2232.html można przeczytać. Myślę że już sobie fani gier szykują gotówkę. W końcu nowy model to znacznie więcej możliwości.
ODPOWIEDZ