Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
aniamroz79
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 11, 2016 7:35 am

Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: aniamroz79 »

Witam Was. Rozmyślam nad podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych. Jestem młodą dziewczyną, która na co dzień jest zatrudniona w firmie spedycyjnej. Doszłam do wniosku, że jeśli zrobię tego rodzaju kurs: <admin zaleca lekturę regulaminu, użytkownik zbanowany> to będę mogła liczyć na awans. Tam gdzie pracuje panuje nie najzdrowsza atmosfera i nie mam co liczyć na szczerą odpowiedź osób, które mają dłuższy staż pracy. Poszukiwałam podobnych tematów na forach, ale nie byłam w stanie nic znaleźć. Dlatego prośba do osób, które mają za sobą podobne szkolenia o wypowiedź. Czy opłaca się zainwestować w tego rodzaju kurs?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: Hyorin »

Myślę, że każdy kurs to dobry wybór. Jak się rozwijamy to zawse z tego będą jakieś korzyści, chociażby dla nas samych.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: Majeczkaa »

Ja mam do Was pytanie trochę odbiegające od tematu posta. Chce poszerzyć ofertę swojej firmy i zająć się także organizacją szkoleń i konferencji. Chciałabym poznać Waszą opinie na temat tematu/branży szkoleń/konferencji, na które jest zapotrzebowanie, popyt i które Waszym zdaniem opłaca się prowadzić. Chciałabym tez prosić Was opinie na temat oferty znajdującej się pod tym linkiem konferencjenimbuspl/ . Jest to oferta sal konferencyjnych/szkoleniowych, nad których wynajmem się zastanawiam. Pomozecie mi? Mogę na Was liczyc?
tinaK
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw paź 31, 2013 8:01 pm

Re: Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: tinaK »

Zerknijcie sobie konieczni na te https://emtg.pl/nowy-warsztat-z-tworzen ... za-eventu/ warsztaty. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji. Nauczycie się tam bowiem tworzenia kosztorysu oraz scenariusza eventu. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć, aby znaleźć rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: dzoana »

A co powiecie na ciekawe szkolenia, które podniosą kompetencje pracowników? Rzuć okiem na przykład na podejście agile: <naruszenie regulaminu forum>] . Moim zdaniem warto o nich poczytać więcej bo tego typu szkolenia mogą przydać się różnym grupom zawodowym.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: Leosia »

Nie wgłębiając się w szczegóły - każde szkolenie jest dobre. Z każdego szkolenia można wynieść coś wartościowego dla siebie i firmy. Są także szkolenia , które potrafią pomóc nam s fobiami jakie nas nękają od dziecka. Myślę ,że wiele z was miało bądź ma problem z wystąpieniem przed grupą ludzi - chodzi o wystąpienia publiczne. Otóż można sie tego nauczyć a <naruszenie regulaminu forum>to właściwy kierunek. Jeśli chcesz nad tym problemem popracować - zachęcam do wzięcia w nich udziału.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: foxi11 »

Myślę ,że tak jak ktoś już wcześniej wspomniał szkolenia to w ogóle bardzo dobra sprawa.Oczywiście nie ma sensu uczestniczyć we wszystkich ale te, które dotyczą bezpośrednio naszej pracy - jak najbardziej. Co to jest cena transferowa ?, czy słyszeliście gdzieś takie pojęcie? Oczywiście nie wszystkim będzie potrzebna znajomość tego tematu ale jeśli pracujecie w tej branży to szkolenie z pewnością się wam przyda.
kalinka
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:17 am

Re: Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: kalinka »

A co powiecie na przykład na szkolenia z komunikacji i efektywności osobistej? Czytałam o takich szkoleniach tutaj: https://enterpriseadvisors.pl/szkolenia ... ytuacjach/ . Wydaje mi się, że to bardzo ciekawe rozwiązanie dla wielu osób. Dzięki takim szkoleniom można poszerzyć swoje kompetencje.
arnika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:29 pm

Re: Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: arnika »

Bardzo ciekawą opcją są także szkolenia lublin: https://www.kursor.edu.pl/szkolenia/lublin/ . Wybór szkoleń jest naprawdę bardzo duży. Polecam zajrzeć do nich w wolnej chwili.
foxi11
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr lis 24, 2021 2:58 pm

Re: Czy tego typu szkolenie do właściwy wybór?

Post autor: foxi11 »

Każde szkolenie jest potrzebne, owszem są jedne lepsze a inne gorsze szkolenia. Uważam ,że szkolenia takie jak metody rekrutacji pracowników są wskazane szczególnie w disiejszych czasach. Dlaczego? - dobrze wiemy jak ciężko jest znaleźć dobrych pracowników, te szkolenie ci w tym z pewnością pomoże.
ODPOWIEDZ