Jak oni to robią ze maja tak dobre pozycje?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
aniamroz79
Świeżak na forum
Posty: 3
Rejestracja: wt paź 11, 2016 7:35 am

Jak oni to robią ze maja tak dobre pozycje?

Post autor: aniamroz79 »

Witam was. Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób jest to możliwe, że dana strona jest na początku wyników w wyszukiwarce Google. Mam na myśli frazy tego typu: windy towarowe, które są dla mnie najbardziej interesujące. Mam stronę internetową, która działa nieustannie od ponad 7 lat. Była jakiś czas temu promowanie i byliśmy w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwarki. Teraz nie ma nas nawet w pierwszej pięćdziesiątce. A ta nowo powstała firma na hasła: dźwigi hydrauliczne <admin zaleca lekturę regulaminu, użytkownik zbanowany> jest w pierwszej 20 lub 10 wyników. Firma, o której piszę działa w branży od roku i posiadają tak dobre pozycje na takie frazy? Jak to jest możliwe, że nasza firma która posiada dłuższą historię i posiada dłużej stronę internetową, jest znacznie niżej na tego rodzaju frazy: windy towarowe. Będę wdzięczna za radę ludzi, którzy znają się lepiej na tym temacie.
Pan Strach
wojtek77
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 18, 2016 7:55 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Jak oni to robią ze maja tak dobre pozycje?

Post autor: wojtek77 »

Najprawdopodobniej strona dostała pingwina albo innego filtra od wujka googla, mi zajęło 2 lata wykaraskanie się z tego :(
robiss
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: wt cze 07, 2016 10:24 am
Kontaktowanie:

Re: Jak oni to robią ze maja tak dobre pozycje?

Post autor: robiss »

może warto zmienić domenę i zrobić przekierowanie 301. Oczywiście nie będzie efektów po tygodniu, ale poprzednia domena i tak w piach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jak oni to robią ze maja tak dobre pozycje?

Post autor: Hyorin »

A najlepiej zwrócić się do profesjonalnej firmy, która wszystko to wykona. Lepiej nic nie robić samemu.
robiss
Zaglądacz forumowy
Posty: 25
Rejestracja: wt cze 07, 2016 10:24 am
Kontaktowanie:

Re: Jak oni to robią ze maja tak dobre pozycje?

Post autor: robiss »

największy problem to wybrać profesjonalną firmę, bo jak ją ocenić? Większość firm obiecuje efekty i super współprace.
ODPOWIEDZ