Perfumy za mniej niż 50 zł

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: Kawowa »

Mieliście z takimi już do czynienia?
Jestem ciekawa czy takie perfumy w ogóle długo się utrzymują.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: Anita12 »

Na dwoje babka wróżyła.
Może być tak, że te perfumy rzeczywiście nie będą się długo utrzymywać, ale może się okazać, że są lepsze niż niejedne droższe.
Kwestia przetestowania na sobie.
Tutaj luxperfumepl/perfumy-damskie-do-50-zl-ranking-najpopularniejszych-produktow/ może poczytaj jakie zapachy znalazły się w rankingu najchętniej kupowanych.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: Hyorin »

Nie wiem czy takie perfumy są trwałe. Nie wydaje mi się. Te teńsze zawsze szybko mi się ulatniały.
Awatar użytkownika
kalioppe
Forumowy ekspert
Posty: 636
Rejestracja: ndz lis 18, 2012 4:13 pm

Re: Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: kalioppe »

Jeśli ktoś chce kupić perfumy w takiej dobrej cenie, na pewno powinien szukać w necie.
W drogeriach nie znajdziemy nic ciekawego w takiej cenie. Przez internet te same perfumy można zamówić o wiele taniej. Dlaczego? Tu np. odpowiedź:amforapl/wiadomosc/dlaczego-perfumy-w-internecie-sa-tanie-zakupy-przez-internet/2511/ . Myślę, że przy odrobinie szczęścia za 50 zł można kupić naprawdę fajne perfumy. Trzeba tylko poświęcić nieco czasu na wyszukiwanie okazji i promocji.
Kaska32
Zaglądacz forumowy
Posty: 89
Rejestracja: pn sty 28, 2013 2:22 pm

Re: Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: Kaska32 »

No nie wiem, coś nie chce mi się wierzyć, że za 50 zł można kupić porządne perfumy. Takie co ja znam i są dobre to kosztują przynajmniej 100 zł. Za 5 dyszek to tylko chyba wody toaletowe są.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: designerka »

Oczywiście, że to woda toaletowa nie perfum. Nawet za 100 złotych o takie trudno. To już zależy od potrzeb.
JanaZCzech
Zaglądacz forumowy
Posty: 37
Rejestracja: śr sie 03, 2016 9:51 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: JanaZCzech »

za 50 zł to możesz jedynie ładne mydło kupić, typu biały jeleń. Z perfum to chyba jedynie próbki 1-5ml
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: siedemosiemdwa »

Mydło za 50 zł... To trochę drogo jednak. Choć fakt, prawdziwych perfum za tę cenę się nigdzie nie kupi.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: kangurka »

Można kupić perfumy za około 50 zł, tylko pytanie czy będą trwałe i czy nie będzie w nich dużych dawek alkoholu.
Leosia
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 7:12 pm

Re: Perfumy za mniej niż 50 zł

Post autor: Leosia »

No właśnie , wszyscy szukają swojego zapachu perfum. Dobrze wiemy jak dobre i markowe perfumy są drogie. Możemy wydać majątek zanim trafimy na swój wymarzony zapach... ale wcale tak być nie musi. Proponuję wam skorzystać z takiej opcji jak odlewki perfum - https://alepachniesz.pl/perfumy-damskie .To oryginalne perfumy przelane do mniejszych i bezpiecznych atomizerów. Tam perfum się nie ulatnia i możemy tym sposobem spróbować kilka takich perfum zanim wybierzemy ten swój , który najbardziej nam odpowiada.
ODPOWIEDZ