Jak można pozbyć się naczynek?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: Kawowa »

Czy to jest w ogóle możliwe, żeby pozbyć się naczynek?
Podobno istnieją na to jakieś kosmetyki, kompresy i inne patenty - nie wiem tylko, które są najbardziej skuteczne.
Pan Strach
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Re: Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: Anita12 »

Z tego co wiem, można zapobiegać powstawaniu naczynek, ale nie wiem czy można jakoś kosmetykami usunąć te, które są.
Tutaj amforapl/wiadomosc/dermika-lily-skin-mikrokompres-na-naczynka-kremy-na-dzien-i-na-noc/3060/ masz namiar na artykuł o kosmetykach do cery z takimi problemami.
Na pewno przyda się odpowiednia pielęgnacja.
Lepiej nie ignorować tego problemu i czasem wybrać się do kosmetyczki na jakiś profesjonalny zabieg.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: Hyorin »

Warto przyjmować witaminę C, żeby wzmocnić naczynka. A pozbyć się ich można głównie laserowo.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: designerka »

A to o witaminie nie słyszałam. Zgodzę się co do laseru - nic innego nie jest tak skuteczne.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: Gemma »

ja bym poszła do kosmetyki albo do dermatologa, który zaproponuje jakieś sprawdzone kosmetyki.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: malwa »

Teraz na naczynka jest bardzo skuteczny sposób, czytałam że taki zabieg jak alma harmony - naczynka, rumień, blizny potrądzikowe usuwa bez problemu i można o nim dowiedzieć się więcej na tej stronie mediartinstytut, klinika w Poznaniu zajmuje się też ginekologią i stomatologią estetyczną, też korzystałam z tych zabiegów.
niewazne
Bardzo stały bywalec
Posty: 389
Rejestracja: czw sty 22, 2015 8:21 pm

Re: Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: niewazne »

Oj nie wiem czy jest sens kupowania tych wszytkich kosmetyków na naczynka. Sama wyprobowałam bardzo wiele tego typu specyfików i mam wrażenie,ze w większości przypadków jest to jedynie naciąganie konsumenta na kolejne tego typu zakupy....

O wiele lepiej jest odlożyc pieniądze oraz zafundować sobie jakiś zabieg, który usunie naczynka na zawsze. Świetne efekty daja na przykąłd zabiegi przy zastosownaniu lasera.
Osobiście mogę Wam polecic klinikę w Gdańsku, w której takie włąśnie zabiegi są wykonywane i gdzie sama na nie chodziłam. Jest to klinika na Skłodowskiej
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: Gemma »

ja bym wolała się skonsultować z kimś, kto naprawdę się na tym zna. Z kosmetyczką albo z dermatologiem.
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: kapitalna »

Można się pozbyć naczynek, ale nie polegaj na kremach, ponieważ one rzadko kiedy dają rezultaty. Jak już to idź na skleroterapię do Linea Medica, to jest pewna metoda na zamknięcie naczynek. Działaj czym prędzej, bo jeśli to zaniedbasz jest duże prawdopodobieństwo na to, że zamieni się to w żylaki, a to już poważny problem
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Jak można pozbyć się naczynek?

Post autor: designerka »

najlepiej iść do kosmetyczki. One mają swoje sposoby na to. Najczęściej chyba w tym celu wykorzystują laser.
ODPOWIEDZ