Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Anita12
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 24, 2013 1:55 pm

Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: Anita12 »

Jakie są waszym zdaniem najlepsze sposoby na regenerację włosów?
Znacie takie?
Tutaj http://www.amfora.pl/wiadomosc/joanna-u ... upic/3912/ czytałam trochę o jakiejś odżywce od Joanny.
Korzystałyście z czegoś takiego? Zastanawiam się czy warto przetestować ją na sobie.
Pan Strach
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: siedemosiemdwa »

Zacznij stosować domowe sposoby na pielęgnację włosów. Na Blogu Kosmetycznej Hedonistki znajdziesz wiele inspiracji.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: Gemma »

ja polecam stosowanie naturalnych masek odżywczych i olejków, najlepiej arganowego albo kokosowego.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: Hyorin »

Ja polecam maski do włosów Kallos. Świetnie odżywiają włosy, przynajmniej moje :) i łatwo się potem rozczesują.
Gemma
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: pt mar 18, 2016 9:42 am

Re: Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: Gemma »

zgadzam się, sama mam maskę mleczną Kallos i bardzo jestem zadowolona. Zastanawiam się nad bananową...
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 523
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: kapitalna »

Ja dopiero jestem w trakcie poszukiwania najlepszego sposobu na regenerację i niestety póki co średnio mi idzie. Dużo kasy już straciłam na kosmetyki różnej maści co mnie trochę przeraża. Nie wiem czy nie byłoby po prostu sensowniej kupić sobie taką naturalną perukę https://perukakrakow.pl/peruki-naturalne-krakow/ i mieć takie włosy jakie tylko mi się marzą, bez kombinowania i zabiegów
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja wolę naturalne sposoby na regenerację włosów. Robię olejowanie, często też nakładam na włosy domowe maseczki, np. z miodem czy jogurtem naturalnym.
aleksissa
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: czw lis 25, 2021 5:52 pm

Re: Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: aleksissa »

ważne jest też to czym układamy włosy, lubię moją loko-suszarkę Babyliss Hydro Fusion. Ma podwójną jonizację a ona działa świetnie na włosy, są gładsze i bardziej błyszczące
Marina
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn gru 13, 2021 2:40 pm

Re: Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: Marina »

Teraz na rynku jest mnóstwo kosmetyków, dzięki którym można wspomagać regenerację włosów. Jeśli chodzi o włosy farbowane to wiem, że wiele osób, w tym także fryzjerów, poleca system Olaplex. Odbudowuje włosy od wewnątrz i je regeneruje. Tu http://www.pomponik.pl/artykul-sponsoro ... Id,5709129 jest ciekawy artykuł na ten temat. Warto wykorzystać w praktyce.
Paulika
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: śr gru 15, 2021 8:51 pm

Re: Najlepsze sposoby na regenerację włosów

Post autor: Paulika »

Po rozjaśnianiu włosów, które zostało spartaczone przez fryzjerkę chwytałam się różnych sposobów by odżywić swój zniszczony włos i go zregenerować. Pomagało olejowanie jaki położenie maski.
ODPOWIEDZ