Torebki worki

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Torebki worki

Post autor: adik356 »

Czy ktoś z was ma w domu torebki typu worki? Widziałam ostatnio takie na: supergalanteria.p. Taka torebka worek jest naprawdę fajnym modelem na sportowo i nie tylko. Warto je mieć w swojej garderobie. A wy co o nich sądzicie?
Pan Strach
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Torebki worki

Post autor: Hyorin »

Takie torebki są świetne na lato. Wszystko można do takiego worka zmieścić, są bardzo duże :)
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Torebki worki

Post autor: designerka »

Też bardzo je lubię. Sama często noszę właśnie takie, bo wszystko się do nich mieści, a same w sobie są bardzo lekkie.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Torebki worki

Post autor: kangurka »

A co z torbami dla młodych mam? Warto spojrzeć na lassig torby, które znajdziesz na mimissima.pl - spacer z maluszkiem nie będzie już od teraz wyczynem tylko przyjemnością.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Torebki worki

Post autor: Majeczkaa »

Ja bardzo lubię worki. Są wygodne, modne, ładnie wyglądają i są idealne do noszenia na co dzień nawet przez kobiety po 30stce. Teraz zastanawiam się nad kupieniem worka z tej oferty codezeropl/product-pol-4-Maly-worek-zeglarski.html , ale nie wiem czy wybiorę ten, czy może trochę większy, który jest dostępny również w tym sklepie. A Wy który wybrałybyście?
Kobite
Bardzo stały bywalec
Posty: 284
Rejestracja: śr sty 22, 2014 8:48 am

Re: Torebki worki

Post autor: Kobite »

Przecież takich torebek jest cała masa, wystarczy odrobinę poszukać. Moim zdaniem prezentują się one bardzo fajnie, jednak trzeba zaznaczyć, że każdy preferuje odrobinę inny styl, jak wejdziesz sobie na bloga sklepu z torebkami - sklep-torebkipl/blog był ostatnio fajny wpis odnośnie torebek na plaże warto poczytać bo to w sumie odpowiedź na pytanie jakie zadałaś.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Torebki worki

Post autor: kangurka »

Lubię torby worki, chociaż one niekoniecznie są praktyczne. Przynajmniej ja nigdy nie potrafię niczego znaleźć w takiej torbie:-)
Lena_Ko
Zaglądacz forumowy
Posty: 33
Rejestracja: ndz lip 31, 2016 3:25 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Torebki worki

Post autor: Lena_Ko »

Podpinam isę pdo temat bo i ja poluję na jakąś dużą torebkę, mam same małe, które nie są praktyczne na co dzień. Jednym z sprawdzonych miejsc gdzie można znaleźć szeroki wybór torebek są oni bags4joypl pare koleżanek regularnie robi tam zakupy i zawsze sobie chwalą jakość ich produktów.
dzoana
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: pn lis 29, 2021 10:29 am

Re: Torebki worki

Post autor: dzoana »

Myślę, że mogą się Wam spodobać też takie torebki: https://nobobags.com/do-reki/19904-czar ... 00217.html . Uważam, że są one bardzo oryginalne. W ofercie tej firmy znajdziesz także bardzo duży wybór różnych modeli torebek.
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Torebki worki

Post autor: malwa »

A jeśli będzie Wam potrzebna też dobra folia bąbelkowa to podpowiem że można ją sobie zamówić w sklepie pakolandia, jest tam też wszystko co niezbędne do pakowania
ODPOWIEDZ