Balsam do ciała, masło, mleczko?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Balsam do ciała, masło, mleczko?

Post autor: Mikowicz »

Co waszym zdaniem najlepiej nadaje się do pielęgnacji ciała?
Czytałam tutaj amforapl/wiadomosc/ranking-balsamow-do-ciala-top-10-najlepszych/2906/ jakie balsamy sprzedają się najlepiej.
Może podpowiecie też jakie kosmetyki sprawdzają się u was?
Chętnie poczytam co warto przetestować.
Pan Strach
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 289
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Balsam do ciała, masło, mleczko?

Post autor: malwa »

latem używam głównie olejków ale o tej porze roku wolę zdecydowanie to freshandnatural.pl/pl/naturalne-balsamy-i-masla-do-ciala/kompleksowa-pielegnacja-bogate-maslo-do-ciala masło do ciała , można go używać nawet jako odżywka do włosów, służy do pielęgnacji całego ciała od stóp do głów :)
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Balsam do ciała, masło, mleczko?

Post autor: kangurka »

U mnie olejki kompletnie się nie sprawdziły, za to uwielbiam mleczka i balsamy do ciała, a jak są pięknie pachnące to już w ogóle.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Balsam do ciała, masło, mleczko?

Post autor: Hyorin »

Ja najczęściej używam balsami, chociaż zdarza mi się sięgnąć po mleczko z firmy Mixa, jest świetne.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Balsam do ciała, masło, mleczko?

Post autor: AlaKawa »

Skoro już mowa o kosmetykach tego typu, jestem bardzo ciekawa jak oceniacie konopieizdrowiepl/pl/producer/Annabis/27 ? Czytałam nieco na temat kosmetyków tego rodzaju i okazuje się, że znajdują one bardzo wszechstronne zastosowanie. Przede wszystkim dogłębnie nawilżają, poza tym sprawiają, że skóra staje się miękka i delikatna w dotyku. Może któraś z Was stosowała takie produkty i może podzielić się opinią na ich temat? :)
ODPOWIEDZ