Taniej robić zakupy - jak?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Awatar użytkownika
Mikowicz
Bardzo stały bywalec
Posty: 397
Rejestracja: ndz sie 31, 2014 7:30 pm

Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: Mikowicz »

Udaje wam się jakoś ta trudna sztuka?
Chodzi mi o sposoby na oszczędne zakupy bez odmawiania sobie przyjemności.
Pan Strach
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Re: Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: Kawowa »

Jest na to trochę sposobów.
Myślę jednak, że najlepiej zacząć działać małymi krokami.
Tutaj masz namiar na stronkę, gdzie są gazetki promocyjne takich sklepów jak Tesco.
Dzięki temu łatwiej jest zaplanować wydatki. I tygodniowe zakupy.
Zawsze rób listę - wtedy nie będziesz kupować niepotrzebnych pierdów.
siedemosiemdwa
Forumowy ekspert
Posty: 958
Rejestracja: czw lut 14, 2013 2:33 pm

Re: Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: siedemosiemdwa »

Ja sporo rzeczy kupuję przez internet. Dzięki temu udaje mi się naprawdę wiele zaoszczędzić.
adik356
Zaglądacz forumowy
Posty: 95
Rejestracja: ndz sie 10, 2014 8:42 am

Re: Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: adik356 »

To fakt, kupując w sieci często możemy zaoszczędzić trochę pieniędzy. I czasu również. Ja ostatnio bardzo polubiłam zakupy online bo to ogromna wygoda a dzisiaj w Internecie i tak możemy kupić praktycznie wszystko. Jakiś czas temu przeglądałam sobie chociażby odkurzacze przemysłowe na budujeszpl/makita-odkurzacz-przemyslowy-25l-1000w-klasa-l-vc2512l-92628/ . Fajny sklep ze sporym wyborem i rozsądnymi cenami.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: designerka »

W sumie to najlepiej kupować online. Oczywiście wcześniej upewniając się, czy na pewno tak jest taniej.
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: kangurka »

Kupowanie online to jedno, ale warto także chodzić na zakupy ze spisem i trzymać się tego co jest na liście.
enigmaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 213
Rejestracja: wt paź 28, 2014 3:34 pm

Re: Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: enigmaa »

Chodzę do sklepów ze spisem moich zakupów, trzymam się tego twardo i nie pozwalam sobie na odstępstwa.
Listę przygotowuje sobie w domu, korzystam z gazetek promocyjnych, takich jak ta: gazetkonosz.pl/lidl
Awatar użytkownika
kangurka
Forumowy ekspert
Posty: 709
Rejestracja: śr lut 20, 2013 10:29 am

Re: Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: kangurka »

Takie kupowanie tylko tego co jest potrzebne wymaga niesamowitej motywacji i silnej woli. Mimo wszystko zawsze się na coś skuszę.
Hyorin
Forumowy ekspert
Posty: 858
Rejestracja: pn mar 03, 2014 7:19 am

Re: Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: Hyorin »

Ja przeglądam przed zakupami gazetki internetowe i sprawdzam, w którym sklepie, jakie produkty są tańsze.
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Re: Taniej robić zakupy - jak?

Post autor: Majeczkaa »

Udaje mi się oszczędzać na zakupach dzięki temu, ze kupuje głównie przez internet i bardzo często także na promocjach. Robię zakupy zarówno tylko dla siebie, dla rodziny jak i tylko dla męża. Nie tak dawno kupiłam mu skrzynki do bagażnika z tej oferty adamotpl/maty-siatki-skrzynki-do-bagaznika-samochodu-158 i zaoszczędziłam dzięki temu kilkadziesiąt złotych, bo w sklepie stacjonarnym w moim mieście takie lub podobne skrzynki kosztowały dużo więcej. Prawie nazbierało się na wyjście na koncert :)
ODPOWIEDZ