Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Majeczkaa
Bardzo stały bywalec
Posty: 423
Rejestracja: pt gru 11, 2015 10:12 am

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Post autor: Majeczkaa »

Zapoznajcie się z ubezpieczeniem oferowanym przez firmę gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/ Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków należy do grupy ubezpieczeń osobowych, w których ochroną objęte są najcenniejsze dobra, jakimi są życie lub zdrowie człowieka. Od ubezpieczeń majątkowych odróżnia je przede wszystkim przedmiot ubezpieczenia, życie i zdrowie, stąd ich nazwa, ubezpieczenia osobowe. Nie są one jednak ubezpieczeniami na życie, co prawda należą do tej samej, co one grupy ubezpieczeń osobowych, gdyż poza przedmiotem ochrony ubezpieczeniowej istotne elementy umowne ukształtowane mają w sposób zbliżony do ubezpieczeń majątkowych. Dobrze i świadomie zawarte ubezpieczenie NNW jest bardzo dobrym rozwiązaniem, z którego warto korzystać, tym bardziej że z każdego z zawartych ubezpieczeń NNW otrzymamy niezależne świadczenia, dopuszczalna jest tutaj kumulacja świadczeń, czyli mówiąc praktycznie ile posiadamy umów NNW tyle otrzymamy świadczeń. Otrzymamy je również niezależnie od tego czy otrzymujemy po wypadku świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych.
Pan Strach
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 529
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Post autor: kapitalna »

Wydaje mi się, że lepiej porównać oferty różnych firm ubezpieczeniowych np. tutaj kioskpolispl/ubezpieczenia-nnw-komunikacyjne/ , aby sprawdzić jakie są możliwości, zakresy i ceny. Nie ma co się do jednej firmy ograniczać, bo może gdzie indziej jest taniej
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Post autor: katarynka »

Jak wygląda kwestia wypłacania takich odszkodowań? Ile trzeba czekać? Czy może się zdarzyć, że firma nie zwróci pieniędzy? Co robić w takiej sytuacji?
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Post autor: Yosia »

A co z ubezpieczeniem OC ? W moim samochodzie niedługo kończy się ubezpieczenie i szukam czegoś nowego u nich porowneopl Ktos z Was korzystał z porównywarek ? Jak dla mnie to jedna z bardziej praktycznych form, bardzo wygodna.
duser
Świeżak na forum
Posty: 0
Rejestracja: wt lis 30, 2021 12:18 pm

Re: Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Post autor: duser »

Co do ubezpieczenia nnw to ja wam szkolne polecam tutaj https://www.compensa.pl/ wykupować dla swoich dzieci. Moja siostra ma tam dla swoich wykupione i jest zadowolona, wypłaty był szybkie i bezproblemowe.
ODPOWIEDZ