Chusta dla psa - przyda się?

Pogaduszki forumowiczów - na luzie, swobodnie, na poważnie i na niepoważnie:)
Regulamin forum
Regulamin. Ważne, pamiętaj: Nowi użytkownicy (świeżaki) nie mogą umieszczać na tym forum odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach o wnętrzach (będą one usuwane).
Kawowa
VIP na forum. Użytkownik najwyższy rangą.
Posty: 1273
Rejestracja: sob maja 18, 2013 7:43 am

Chusta dla psa - przyda się?

Post autor: Kawowa »

Ktoś z was korzysta z takich akcesoriów przy swoim psiaku?
Zastanawiam się czy kupić.
Tutaj liletinkpl/shop/grafi-nosidelko-dla-psa/ widziałam coś takiego i naprawdę podoba mi się to rozwiązanie.
Chciałabym jednak poznać też opinie osób, które miały z tym coś więcej do czynienia.
Ktoś z was robił już takie zakupy?
Pan Strach
Awatar użytkownika
Zbig55
Bardzo stały bywalec
Posty: 206
Rejestracja: wt gru 10, 2013 10:27 am

Re: Chusta dla psa - przyda się?

Post autor: Zbig55 »

jaki pies i gdzie z tym psem chodzic będziesz? Jezeli lubisz takie gadżety to możesz sobie i pieskowi kupic taką chustę.
zaderka
Zaglądacz forumowy
Posty: 73
Rejestracja: wt mar 08, 2016 11:50 am

Re: Chusta dla psa - przyda się?

Post autor: zaderka »

a po co? no nie wiem czy to warto, ja bym coś bardziej potrzebnego kupiła :D :D :D :) ....
malwa
Bardzo stały bywalec
Posty: 288
Rejestracja: czw sty 28, 2016 4:42 pm

Re: Chusta dla psa - przyda się?

Post autor: malwa »

Uważam że wszystko się przyda, bo wiele zależy od tego jaki to pies. Mam uciekiniera więc byłam zmuszona kupić mu lokalizator i teraz przynajmniej wiem gdzie jest jak mi ucieknie. Szkoda że wcześniej nie wpadłam żeby mu kupić takie coś, zaoszczędziłabym sobie stresu i nerwów. :)
katarynka
Bardzo stały bywalec
Posty: 311
Rejestracja: pt sty 11, 2013 4:27 pm

Re: Chusta dla psa - przyda się?

Post autor: katarynka »

Słodko wyglądają pieski w ubrankach. Czy się przyda? Chyba nie bardzo? Ale przyciąga wzrok, bardzo podobają mi się obroże, które świecą w nocy.
designerka
Forumowy ekspert
Posty: 919
Rejestracja: wt lip 22, 2014 7:40 am

Re: Chusta dla psa - przyda się?

Post autor: designerka »

Sama nie wiem... Noszą pieski te chusty, ale w sumie po co? Pewnie dla ozdoby. Czy się przyda? Raczej niekoniecznie.
AlaKawa
Bardzo stały bywalec
Posty: 346
Rejestracja: ndz wrz 04, 2016 8:27 pm

Re: Chusta dla psa - przyda się?

Post autor: AlaKawa »

Osobiście jednak nie zdecydowałabym się na taką chustę, bo moje psiaki nie przepadają za tego typu akcesoriami. Bądź co bądź, skoro już o zwierzakach mowa, jak sądzicie, jaki pies dla osoby starszej będzie najlepszym wyborem? Czytałam już nieco na ten temat na johndogpl/blog/zyciezpsem/ranking-10-ras-polecanych-dla-osob-starszych/ , ale jak wiadomo dobrych rad nigdy za wiele:). Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki :).
Yosia
Bywalec
Posty: 120
Rejestracja: śr lip 27, 2016 11:45 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontaktowanie:

Re: Chusta dla psa - przyda się?

Post autor: Yosia »

Szeroki wybór wszelakich akcesoriów dla zwierzaków spokojnie znajdziesz u nich cziko.compl Sama upolowałam tam kilka rzeczy dla swojego psa, mają tego całą masę u siebie. Spokojnie znajdziesz to czego potrzebujesz .
kapitalna
Forumowy ekspert
Posty: 527
Rejestracja: pn lip 15, 2013 5:19 pm

Re: Chusta dla psa - przyda się?

Post autor: kapitalna »

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. W sumie nie widziałam psów z takimi chustami. Już bardziej przyda się odpowiednia szczotka do czesania, by zadbać odpowiednio o kondycje sierści. Tutaj https://webkurier.pl/rodzaje-szczotek-dla-psa/ można znaleźć więcej informacji na ten temat
ODPOWIEDZ